27 Mart 2013 #1709060

Kosifler Oto Aracımın Sorunu Giderilmedi!

28.01.2013 tarihinde 2007 model 1.18 BMW aracımın yağ ikaz lambası nedeniyle Kosifler oto ya bostancı ya gittim. 31.01.2013 tarihinde servisten otoyu yüksek meblağ ödeyerek teslim aldım. 10 gün sonra tekrar yağ ikaz lambası yandı. Birde akü ikaz lambası yandı. Tekrar şubat ayının son günlerinde tekrar gittim ve bu sefer motorun yağ akıttığını söylediler ve 1 ay önce ödediğim meblağının 3 katını talep ettiler. İtiraz ettim ve bu arada servis yetkilisinin dediği 1 serisi motoru yağ yakarmış ortada bir sorun var ki hiç bir yetkili görüştürülmüyor ve 1 aydır Kosifler oto bostancı da bekliyor. Servis hatasını kabul etmek istemiyor. Toplam servis ücreti otonun satış fiyatının yarısı.

Sevil 364 Okunma

Cevaplar

  • Sevil28 Mart 2013

    otomobil, maalesef uygun prosüdür değil, tam tersi bahadır yılmaz konuyu çok iyi biliyor, yapılmaması gereken işler bile listede vardı. (silindir kapağı gibi) itirazımız üzerine yanlışlıkla yazılmış diye listeden silindi. otonun şikayetini bildirdiğimde ise yağ ikazının fotoğraf çekip mail ile göndermemi veysel aydın talep etmişti. (halen mailler mevcut) yetkili kişiler, uygun prosüdür ve tüm kontrol buysa şayet zaten kosifler oto için söylenecek şey kalmamıştır. otomobil bir şikayet ile gittiğinde yapılan işlerden 15 gün sonra aynı şikayet ile ilgili daha büyük sorun yaşayabilirmi? veysel aydın ve bahadır yılmaz konuyu çok iyi biliyorlar. eğer başka bir yetkili daha dinlemek isterse tekrar anlatırım, veya yazılı mai atabilirim. büyük arıza ile tüm mailler tarafımızda mevcuttur.

  • Kosifler Oto Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Otomobilinizin durumu ile ilgili memnuniyetsizliğiniz konusunda, servisimiz tarafından ilgili ve yetkili kişilerce tüm kontrolleri uygun prosedürlere göre gerçekleştirilmiş olup, bu süreç zarfında da tarafınıza ve bilgi aktarılmasını onayladığınız kişilere tüm bilgiler verilmiştir. Servisimizden talep ettiğiniz yazılı bilgiler ve memnuniyetiniz için verebileceğimiz destek de detaylı olarak tarafınıza 14.03.2013 tarihinde bildirilmiştir. Onarım onayınız halinde yaklaşık işlem süresinin 2,5 hafta olacağı da belirtilmiştir. Otomobiliniz onarım onayınız olmadığından, hala servisimiz otoparkında işlem yapılmadan bekletilmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Kosifler Oto Servis ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön