09 Ağustos 2016

Kosifler Oto Sıfır Araç Boyalı Çıktı...

19.07.2016 tarihinde Kosifler Bağdat Caddesinden aldığım sıfır aracın, 06.08.2016 tarihinde 3 ayrı yere yaptırdığım ekspertiz neticesinde, ön ve arka kaputunun boyalı olduğunu öğrendim. Bunun üzerine Kosifler müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim. Araca ellerindeki ayarı bozuk micron ölçer aletle ölçerek boyasız olduğunu söylediler. Ardından tekrar başka bir BMW yetkili servisine giderek, yeni bir ekspertiz yaptırdım.

Aracın boyalı olduğunu aynı şekilde o da tespit etti ve rapor tanzim etti. Kosifler Oto ayıplı olduğunu bildiği aracı, tarafıma ayıbını bildiği halde sıfırmış gibi sattı. Bu aracın ayıplı olduğunu bildikleri halde tarafıma satan yetkililerden ve müşteri danışmanlarından hem cezai olarak hem de hukuki olarak davacı olacağım. İnsanları inandırmanın, ayıplı mal satmanın hesabını hukuk önünde verecekler.

Burak 2.644 Okunma

Cevaplar

  • Kosifler Oto Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Sizin ile yaptığımız görüşmeler neticesinde mutabık kaldığımız şekilde süreç ilerleyecektir. Bilgileriniz sunarız. Saygılarımızla, Kosifler oto servis ve Tic A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön