20 Eylül 2016

Kosifler Oto İkinci Defa Ayıplı İfa...

Aldığım aracın boyalı çıkması sebebiyle meydana gelen ayıplı ifa karşılığında, mağduriyetim yeni araç verilerek giderilmişti. Ancak ikinci aracı bir hafta kullanabildim. 866. km de iken aşırı ısınma sebebiyle gidemez hale geldi ve çekici yardımıyla servise çekildi. Tabii ki tek ayıplı ifa bu olmadı. Aracı almak için ödediğim bedel 147.500 TL olmasına rağmen, fatura 128.731,50 TL fatura kesildi. İtirazıma henüz adam akıllı bir dönüş almadım. Bir önceki araca ücretsiz servis paketi mevcutken bu araca o da tanımlanmamıştı. Buna ilişkin itirazımı da bildirdiğimde, Almanya’dan tanımlanması gerektiği bu sebeple sürecin devam ettiği bilgisini verdiler. Hiçbir dönüş olmadı. Son olarak ise araç fotolarda görünen ikazları göstermeye başladı. Araç durdurduğu yerde aşırı ısındığını ve yavaşlamamı ikaz ediyordu. Kısa bir süre gazı almadı ve gitmedi. 11 gün arabasız kalmam da cabası oldu.

Burak 3.038 Okunma

Cevaplar

  • Burak10 Ekim 2016

    Bu mağduriyet giderilmiyor. Traktör gibi çalışan, gaza geç tepki veren araçla ilgili çözüm önerisi sunup halledemediler. Dava açmamam, tazminat talep etmemem şartıyla, para iadesi dayatmayı da çözüm önerisi diye sundular. Üstelik ne kadar iade yapılacağı da meçhul. Davalık olup, kendileri için en ağır yaptırım olacak şekilde süreci noktalayacağım. Bu kararları ve mahkumiyetleri buradan sizlerle paylaşacağım. Bu sürecin sonunda ayıplı emtiasının arkasında duramamış, çözümünü bulamamış Borusan ve Kosiflerin ağır mahkumiyetlere çarptırılışlarını umarım hep birlikte izleriz. Koskoca BMW'nin marka değerini yerde süründüren bu şirketlerle mahkemede hesaplaşacağım.

  • Kosifler Oto Temsilcisi20 Eylül 2016

    Sevgili Müşterimiz; Aracınızla ilgili konu incelenmekte olup, en kısa sürede ilgili birimler tarafından dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Kosifler OTO Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön