19 Temmuz 2013

Kosifler Oto Aracımın Koltuk Altları Paslanıyor!

Bundan 4-5 ay önce bostancı sanayi yakınında ki Kosifler'den 2012 model bir adet BMW 3.20 D satın aldık. Bundan 1 hafta önce arabanın koltuk altlarının ve kapılarının paslandığını görüp aynı zaman da bunu fotoğrafla belgeledim. Düşünün ki BMW aldınız ve paslanıyor. Her neyse o sinirle servise gittim ve yetkili kişi benim de arabam da var birşey olmaz dedi böyle farklı bir şeye hayatım da ilk defa şahit oldum.

Yetkililerin sattıkları araç hakkın da hiç bir bilgilerinin olmadığını fakat istersem paslı koltuğu ve kapıları değiştireceğini söylediler. Yani koltuğu anlarım da 4 kapının değişmesi ne demek. Arabanın değeri çok düşer lütfen bana yardımcı olun ne yapmam gerekiyor.

Burak 599 Okunma

Cevaplar

 • Burak 24 Temmuz 2013

  Bizi düşürdüğünüz mağduriyet durumu gerçekten sinirlerimizi çok bozdu ve bu konuyla ilgili sinirlerimizin biraz yatışmasını ve geldiğimiz de aynı mağduriyet durumu ile karşılaşmamayı umut ederek en kısa sürede firmanızı ziyaret edip yaşatmış olduğunuz mağduriyeti tekrar konuşmayı planlıyoruz. İyi çalışmalar.

 • Burak 24 Temmuz 2013

  kesinlikle bundan sonra ben dahil, batı ataşehir,bostancı, acıbadem çevresinde ki arkadaşlarıma ve okulumda ki arkadaşlarım aynı zaman da ailelerine kosifler otodan araç aldırmayacağım. Bu kadar mağdur edilmeyi görmek kosifler otonun büyüklüğünden oldukça şüphe ettirdi benim ve ailemin düştüğü mağduriyet durumuna kimsenin düşmesini istemem. İyi çalışmalar.

 • Kosifler Oto Temsilcisi22 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, Daha önceki mesajımızda da belirttiğimiz gibi, sizin için uygun bir zamanda servisimizden randevu aldığınız takdirde, aracınız ile ilgili bahsettiğiniz konular hakkında size hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı tekrar belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Kosifler Oto Servis ve Tic. A.Ş.

 • Burak 19 Temmuz 2013

  Hem bizi mağdur edip hemde aracı elimizden alıp günlerce araba temin etmeden bizi mağdur etme teklifinizi kabul etmedik doğru.Servise verdiğimiz de aracı vurup rötuş boya yaptığınızı söylemeyi de az daha unutuyordum. Aynı zaman da bu araç servise alındığı günden beri kaç sorun çıkararak geldi. Umarım daha yetkili birimler mağduriyetimizi anlayıp hakkımızı aramamıza yardımcı olacaktır. Yoksa sizlerin servise verin koltuğu kapıyı değiştirelim demenizden başka bir seçeneğiniz yok. Bu aracın paslan mayanı ile değiştirmenizi talep ediyoruz aksi takdirde bütün hukuki haklarımızdan ve tüketici haklarımızdan yararlanacağımızı bilmenizi ister İyi çalışmalar ve iyi mağdur etmeler dilerim..

 • Kosifler Oto Temsilcisi19 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, sizinde bildiğiniz gibi ,17.07.2013 tarihinde servismize geldiğinizde tarafınıza gerekki bilgilendirmeler yapılmış olup, yeterli zamanınız olmadığından dolayı aracını servismize bırakmayarak servismizden ayrılmıştınız. Müsait olduğunuz bir zamanda tekrar size yardımcı olmaktan dolayı memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, KOSİFLER OTO

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön