Koru Sigorta Ödeme Yapmadı!

Tülay Tülay06 Ocak 11:59

Ben ilk defa bu sene koru sigorta'yla çalıştım çalışmaz olaydım dedirtti. Arabam geçen gece arıza verdi yol yardımı istedim en yakın yere çekmem gerekiyor dedi. tam-san diye bir yere çekildi arabamın arızası giderildi fakat ben kendi cebimden ödedim ve bana dönüşleri sizin istediğiniz yerde yapıldığı için geri ödeme yapmayacaklarını söylediler.

Bende bir daha kendileriyle çalışmayacağımı ve çevreme de bunu söyleyeceğimi gerekirse bütün medya kanallarını kullanarak yaptıkları şeyi anlatacağımı bilmelerini isterim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Tülay 06 Ocak 16:02

Bu yalan cevap için sizi tebrik ediyorum sizinle çalışmak istemem bir daha

profile-icon Tülay 06 Ocak 15:31

Ben usta çağırdım diye herhangi bir sözde bulunmadım bu tamamıyla bir yalan çekici nereye çekileceğini benim kasko sigortayı yapan abiye sordu oda sizin anlaşmalı yeriniz yok mu dedi sizin dediğiniz yere çekeceğim dedi mecburen oraya çekti körü sigorta karar verdi buna yinede alkışlıyorum bu yalan bilgilendirme için Teşekkür ederim

Koru Sigorta Logo Koru Sigorta 06 Ocak 13:18

Sayın Sigortalımız, 27.12.2019 tarihi saat 22:47' de çekici talebinde bulunulmuş olup, yapılan görüşme de "usta çağırdım halledilemezse ararım " beyanınız üzerine dosya beklemeye alınmıştır. Sigortalımız acil yardım hattımız üzerinden tekrar ulaşmış,çekici talep etmiştir. Sigortalımızın talebi üzerine Tamsan otoya çekim işlemi tarafımızdan sağlanmıştır. Arıza sonucu oluşan hasarlarda Kasko poliçesinden faydalanılamamakta olup, kaza durumunda hasar dosyası açılarak hasarınızın değerlendirildiğini belirtmek isteriz. Tarafınıza bugün konu hakkında telefon üzerinden de bilgi verildiği hususunu bilgilerinize sunarız.Saygılarımızla,Koru Sigorta A.Ş.

profile-icon Tülay 06 Ocak 12:13

Geçen cuma gecesi arabamın arıza vermesi sebebiyle çekici hizmetinden yararlandım anlaşmalı yerleriniz neresi bilmiyorum ama hizmet verilen yer bana nereye çekelim diye sordu ben daha önce de başka firmayla çalıştım böyle bir sorun yaşamadım tam-sam diye bir servise çekildi arabam yapıldı fakat ben cebimden ödedim ben bunu ödedikten sonra ben niye sizinle çalışıyorum ki ben o masrafı cebimden ödedim üstelik kredi kartı kabul etmedi nakit bulmak zorunda kaldım mağdur edildim şikayetçiyim masrafın tarafıma iade edilmesini istiyorum bilginize

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular