12 Mart 2016

Koru Sigorta Bilgisiz Personel ve Yöneticiler

12.Ayda bir kaza yaptım bir sürü sorun yaşayarak zorla paramızı aldık çok uzun bir konu ona hiç girmeyeceğim. Kazada %100 karşı taraf suçlu Tramer kaydımı sorgulattığımda kazanın onarım ücreti çıkmakta. Başka sigorta acenteleri ile görüştüm ve konu ile ilgili farklı yorumlar var bazıları ücret gözükür bazıları sadece çarpma olarak geçer diye bilgi verdiler. Ben kendi sigorta şirketimi yani Koru Sigorta'yı aradım derdimi tam 5 kişiye ayrı ayrı anlatmak zorunda kaldım ses kayıtları vardır herhalde müşteri hizmetlerinden başladım en son hasar grup müdürü (!) a***** bey ile görüştüm kendisi de konuyu tam bilmediğini araştırıp bana geri döneceğini söyledi bugün 5 gün oldu hala dönecek. Yönetime birkaç sorum olacak bu kadar işi ile ilgili bilgisiz insanları bir araya nasıl topladınız? Yada altınızda çalışan insanlardan hiç haberiniz yok mu? Yada sizin için müşteri önemsiz mi?

Halil 1.608 Okunma

Cevaplar

  • Halil25 Mart 2016

    teşekkür ederim. bundan sonra sizden bir bilgi almak istediğimde buradan yazacağım sanırım çünkü şu yazdıklarınızı söyleyecek personeliniz yok maalesef

  • Koru Sigorta Temsilcisi14 Mart 2016

    Sayın Halil KANİK, 13.5.2015-2016 vadeli, 680427 nolu kasko poliçe ile sigortalı 34 FP 3493 plakalı aracın 14.12.2015 tarihli kazası nedeni ile Kooperatifimizde 40667 nolu hasar dosyası açtırılmıştır. Dosya incelemesi neticesinde hasar tazminatı 4.302,16 TL. olarak sonuçlanmış ve ödenmiştir. Trafik Kazası tespit tutanağı incelendiğinde sigortalımızın kusuru olmadığı ve kusurun tamamının diğer araçta olduğu anlaşılmış ve rücu işlemi yapılmıştır. Mevzuat gereği açılan hasar dosyası üzerindeki her türlü tazminat ve dosya durumu ile ilgili bilgiler SBM’ ne online veri olarak gitmektedir. Ayrıca SBM üzerinde dosyanızın %100 rüculu hasar olduğu bilgisi de gittiğinden sorgulamada görülebilmektedir. Hasar dosyanız ile ilgili kayıtlarınızın SBM üzerinden silinmesi söz konusu olmayıp; bilgilerin görüntülenmesi sorgulama şeklinize göre farklılıklar göstermekte olup, bizim müdahalemiz ile bağlantılı değildir. Tüm dosyalar için aynı kriterlerin geçerli olduğu hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön