03 Ekim 2013

Koru Sigorta Yan Sanayi Parça Kullanıyor!

Yaptığım bir kaza nedeniyle karşı tarafın hasarı olan arka stop lambasını Koru Sigorta tarafından yan sanayi ürün olarak takacağını belirtmiştir. Hasarı alan araç sahibi yan sanayi ürünü aracına kabul etmemektedir. Bu yüzden firma tarafından mağduriyet yaşamaktayım. Ayrıca nasıl bir firma ise telefondaki bayan konuşmayı bilmez, insanı dinlemez. Kalitesizlik almış başını gidiyor.

Konuyu firmanın sitesinden, kendi mail adresimden mail olarak kendilerine mail olarak attım. Ayrıca Hazine Müsteşarlığı Sigorta İşleri Müdürlüğüne mail olarak da attım. Mahkemeye de başvuracağım. Görelim nasıl bir ülkede yaşıyoruz. Adalet var mı?, Yok mu?

Hasan 566 Okunma

Cevaplar

 • Koru Sigorta Temsilcisi24 Şubat 2014

  Merhaba, Kooperatifimizce, Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartlarının “Tazminat ve Giderlerin Ödenmesi” başlıklı B.2 maddesine dayanılarak ve Hazine Müsteşarlığı SGM mevzuatı çerçevesinde ancak ISO/TS 16949:2002 belgeli eşdeğer parça kullanımı uygulaması yapılmaktadır. Belgesiz yan sanayi ürünleri kullanılmamaktadır. Saygılarımızla, S.S. Koru Sigorta Kooperatifi

 • Hasan27 Aralık 2013

  Firma hasarı gören karşı tarafa hala ödeme yapmamıştır. İnsanlara karşı mahcup edilmiş bulunuyorum.

 • Hasan18 Kasım 2013

  Hala dönmediler

 • Hasan24 Ekim 2013

  Daha dönmediler.....

 • Hasan05 Ekim 2013

  Firma ilginç bir şekilde şikayetleri de gözardı etmektedir. Hala bana dönmediler...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön