Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Koru Hastanesi'nin Bilgisizliği Pahalıdır

profile
28 Ocak
7.408

28/01/23 te Ankara Çukurambar Koru Hastanesi'ne üroloji bölümüne muayene için gittim. Danışma bölümünde m**s** poliçe bilgimizi sorup işlem yaptı, muayene için girdiğimizde doktor kısa bir bilgi vererek tahliller den sonra kontrol edelim dedi. Tahlil için yönlendirdi. Kan tahlili alındıktan sonra sağlık sigortamdan yüksek miktarda çekimler gördüm, diğer işlemleri yaptırmadan bilgi içi danışmaya ve sigorta biriminden a*** hanımla ilgili işlemin yanlış yapıldığını poliçeden tutarın düşmemesi gerektiğini ilettim.

Kendileri inanmadıktan sonra kendimi kanıtlamak için sağlık sigortasının firma görevlisi ile görüştürdükten sonra bu konuyu bilmediklerini 1/ 1,5 yıl önce işleyişin değiştiğini diyerek kendilerini savundular, işlemlerin iptal edilmesini istedim. Yapılmayan işlemleri iptal ederek kan tahlilinin onaylandığını ve muayenenin de iptal edilemeyeceğini ilettiler. Başhekime kadar çıkıp tüm işlemlerin iptal edilmesini istedim. Tahlil ücretinden indirim yaptılar, doktor ücreti için doktorla görüşün dediler, doktor odasına gittiğimizde muayene ücretinin iptal edilmeyeceğini telefonla arayıp söylediler (doktor iptal edilebilir demişti).

En sonda tarafıma 1,313.81 TL fatura çıkarıldı ve ödetildi. Bilgim olmadan ve uyarılmadan (kendi bilgisizliklerinden dolayı) poliçemin teminatı bozuldu. Muayene edilmedim ve üstüne para ödedim. Paramın iadesini istiyorum.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Koru Hastanesi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 17 sa 39 dk
Koru Hastanesi Logo
06 Şubat 10:07
Ömer
06 Şubat 15:29

Bu bilgiler tarafıma iletilmedi. Bankodaki arkadaşınız ses kaydı yapıldığını söylemişti. Dinlediniz mi? Eğer kaydedilmiyorsa bana neden kaydediliyor isterseniz dinleyebiliriz diye yalan söylemiştir. Diğer dediklerinin doğruluğunun teyidini nasıl sağlıyorsunuz?

Benzer Şikayetler

Koru Hastanesi 2 Saat Bekletip Şimdi Gidin Başka Zaman Gelin Dedi!

profile
18 Şubat
2.157

18 Şubat Cumartesi günü saat 14.30 için Ankara Çukurambar Koru Hastanesi üroloji bölümünden randevu aldım. Randevu saatinden 15 dakika önce polikliniğin hasta kayıt bölümüne gittim ve kimliğimi ibraz ederek kayıt işlemini gerçekleştirmek istedim. Hasta kayıt sekreteryasındaki g** isimli çalışan sist...

Koru Hastanesi Ne Hizmet Ne De Para İadesi Alamıyorum

profile
12 saat önce
-

Koru hastanesinden tüm vücut 6 seansı olan paket lazer satın aldım. 2 seansım daha varken lazer bölümünün kapatıldığını söylediler. Ben sormasam onu da öğrenemeyecektim. Para iadesi yapılmadı, aradığımda da bir muhatap bulamıyorum. Acilen mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Önder

Aynı durum benim de başıma geldi. Hastaneden bir kişi aradı sadece biz size dönüş yapacağız dedi hala arayıp soran yok. Ses kaydı aldıklarının söylediler. Yasal mı diye sordum ona da cevap alamadım. Sonra ses kaydı yok dediler. Emin olun kimsenin kimseden haberi yok. Tercih etmemeli böyle yerleri

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Koru Hastanesi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 17 sa 39 dk
Benzer Şikayet Yaz