24 Ağustos 2013 #1974433

Koru Hastanesi'nde Fatura Sorunu Yaşıyorum!

Koru Hastanesi'nden doktor olarak çok memnun kaldım. Özellikle bebek doktoru A** beyi çok başarılı bulduk ve çok sevdik. Fakat hastanede sürekli olarak fatura sorunu yaşıyorum. Daha önce fatura alamama sorunum olmuştu. Bu kez ise kurumumun muayene ücretlerimizi karşılamasından dolayı faturayı kuruma kestirmem gerekiyor.


Tüm bilgileri vermeme rağmen , bir türlü faturama bilgileri tam yazmıyorlar. Üstüne birde adresini yazdık yeterli diyorlar. İnanın elemanlarınızın yetersizliğinden gına geldi. 2 defadır cebimden harcıyorum. Bu ay sonu yine çocuğumun muayenesi var. Yine sorun yaşamak yerine gelmemeye karar verdim. Şentepe 'den Sincan'a onca yol gidiyorum, hem rezil oluyorum hemde cebimden ödüyorum.

Serkan 2.504 Okunma

Cevaplar

  • Koru Hastanesi Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Koru saglık grubu olarak tarafımıza ulaşan tüm memnuniyet,şikayet ve oneriler tarafımızca degerlendirilmekte ve seri çözüm yoluna gidilmektedir. Bahsi geçen şikayet uzerıine şikayet konusunu detaylı öğrenebilmek adına hasta yakını telefon yoluyla aranmış ancak ulaşılamamıştır. Hasta yakınımıza yardımcı olabilmek adına kendisini tekrar arayacğımızı iletmek isteriz. Sağlıklı günler dileriz

  • Serkan30 Ağustos 2013

    hiçbir çözüm önerisi gelmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön