22 Şubat 2013 #1648742

Koru Hastanesi Özel Sağlık Sigortası Hakkında!

Kuveyttürk personeli olarak Acıbadem özel sağlık sigortası hizmetinden faydalanmaktayım. Özel bir isimden dolayı Sincan da bulunurken hastaneye gitmem gerekti. Daha önce gitmiş olduğum Balgat Koru Hastanesinde Acıbadem özel sağlık sigortası anlaşması olduğu için aklıma gelen ilk isim Sincan Koru Hastanesi oldu.


Ancak görevliler Acıbadem ile bir anlaşması olmadığını belirttiler. Neden Sincan Koru Hastanesinde olmadığına bir anlam veremedim. Özel Koru hastanesi olarak yardımlarınızı rica ederim. İlgili bildirimi gerektiği takdirde Acıbadem Kurumuna da sağlayabilirim.

İsmail 1.447 Okunma

Cevaplar

  • Koru Hastanesi Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sincanda sizlere kaliteli bir sağlık hizmeti verebilmek için kurmuş olduğumuz hastanemizin Acıbadem Sigorta ile anlaşmasının olmaması bizleride çok üzmekte.Bu rahatsız edici durumu Acıbadem Sigorta ile de paylaşırsanız çok memnun olurum.Bizlerde bu konu ile ilgili elimizden geleni yapmaya çalışacağız.Acıbadem Sigorta ile tarafımızca tekrar görüşme sağlanacaktır.Gelişmelerle ilgili mutlaka bilgilendirme yapılacaktır.Tüm Kuveyt Türk ailesine destekleri için bir kez daha teşekkür ederim. SAYGILARIMLA...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön