04 Eylül 2013 #1990672

Koru Hastanesi Fiyat Konusunda Yanlış Bilgi Veriyor'

31/08/2013 günü öğle sıralarında ayağımda çatlak olabileceği şüphesiyle, Balgat Koru Hastanesi'nin acil bölümüne geldim. Acil doktoru beni polikliniğe yönlendirdi, kayıt bölümünde çalışan personele ücretin ne kadar olacağını sordum . 35 lira muayene 20 lira röntgen cevabını aldıktan sonra kaydımı yaptırdım.


Ancak röntgen çekimi sonrası ücret ödemesi yaparken 60 TL röntgen ücreti olduğunu söylediler. Yukarıda bize başka bir fiyat söylendiğini belirttik; yanlışlıkla böyle bir şey söylenmiştir çünkü bizim uyguladığımız fiyat bu dediler. Bizde mecburen ödemek zorunda kaldık. İnsanın zor durumunu fırsat bilip , mağdur etmeye çalışan Balgat Koru Hastanesi'nin kötü politikasından şikayetçiyiz.

Damla 4.095 Okunma

Cevaplar

  • Koru Hastanesi Temsilcisi28 Eylül 2013

    Koru Hastanesi olarak hasta memnuniyeti oldukça önemlidir. Bahsi geçen hastamız Acil Servise başvurmuş ancak Ortopedi Polikliniğine yönlendirilmiştir. Hastamız muayeneye girmeden kayıt esnasında ayak grafi ücretini öğrenmek istemiş ve 20-60 TL arası değişmekte olduğu bilgisi kendisine verilmiştir. Ayak Grafisi tek yön, Ayak Bileği Grafisi iki yön vs. çekilmesi olası bir durumdur ve Dr. muayene etmeden hangi grafinin çekileceğini kayıt bölümündeki çalışan personel bilememektedir. Söz konusu durum için Başhekimlik ile görüşülmüş olup gerekli değerlendirmeler yapılmıştır. Hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön