Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Koru Hastanesi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hüseyin sonucu yetersiz buldu

Koru Hastanesi Doktorun Saygısız Tavırları

23.264
Hüseyin
Hüseyin 17 Kasım 2021 00:22

13.11.2021 Cumartesi günü Çukurambar Koru Hastanesi dermatoloji bölümünden saat 15:40’a eşim için “Uzm. Dr...*****” hanımdan son randevuyu aldık. Ancak öncesinde eşimin Kadın Doğum Bölümünde muayene ve kan verme işlemleri vardı. Bu nedenle randevuya sadece 5 dakika geç kaldık. Dermatoloji bölümüne gittiğimizde sekreter tarafında doktor hanımın çıkış yapmak için hazırlandığı söylendi bunun üzerine çıkmadan muayene olabilmek için doktor hanımın odasına yöneldik. “Hocam son hastanızız özür dileriz geç kaldık biraz” dememiz üzerine “ Eşime yönelerek yüksek sesle “Kardeşim neden telefonuna bakmıyorsun sen” dedi ve bunun üzerine eşim sessiz kaldı şaşkınlığından ve devam ederek “ Sana söylüyorum sana duymuyor Musun, neden bakmıyorsun” diyerek odanın kapısından masasına geçti ve elindeki kutuyu başımıza vururcasına “geçin geçin çabuk ” dedi. Bunun üzerine muayene olamayacağımızı söyledik ve eşimle 20 metre koridorda yürüdükten sonra eşimin sakinleştiğini hissettiğimde tekrar odasına yöneldim ve “ Bu şekilden davranmaya hakkımız yok, zaten biz gelmeden tam 1 dakika. Önce aramışsınız bizi muayene olmak istemiyoruz size” dedim tekrar ve doktor hanım “ “saygı duyarım” dedi alaycı tavrıyla.

Konuyu başhekimliği arayarak sizlere ilettim ancak tarafıma dönüş yapılmadı. Şimdi Soruyorum size hastane yetkilileri. Mesai 16;00'da bitecekken 15:45'te çıkış yapan doktora bu sebepten dolayı mı bir yaptırım yapacaksınız yoksa hasta haklarını göz önüne alarak doktor hanımın bu saygısız tavrına mı?

Umarım bu ****** isimli doktoru hastanenizde bulundurarak kalitenize zarar vermeye devam etmezsiniz.

Koru Hastanesi Logo
Koru Hastanesi30 Aralık 2021 09:20

Benzer Şikayetler

profile
405
3 hafta önce

Koru Hastanesinde İş BİLMEMEZLİK-AYAKTA Boşa Geçen 5 Saat Ve Sonuç...

17.02.2023 tarihinde Ankara Koru Hastanesi Dahiliye bölümünde sabah 9.15 de randevum vardı. Mapfre özel sağlık sigortası kapsamındaki muayenem sonrası kan aldırmam gerekti. Doktorun istediği tetkiklerden, özel sağlık sigortasının kapsamına girmeyenlerin (red verilenlerin) çıkarılmasını istedim. Anca...

profile
Asu
133
10 Şubat

Koru Hastanesi Yatış Ve Taburcu Bölümü

9 Şubat günü ameliyat olmak için hastaneye geldim yatış bölümünün yaklaşımı hiç hoş değildi, taburcu olurken de aynı bölümde gene farklı bir sorun yaşadık bence çalışan personel gözden geçirilmeli ve şikayetçiyim Asu Ş--Amerikan Büyükelçilik personeliyiz.

profile
1.106
18 Ocak

Koru Hastanesi Çukurambar Doktor canı İsterse Ameliyat Ediyor İstemezse Etmiyor!

Ankara Koru hastahanesi Dr. *** *** *** hakkında şikayetim şöyle *** *** göz Dr. Muayeneye gittiğimde göz kapaklarının düşük olduğunu isterseniz kaldırabileceğini söyledi *** Hanım ile görüşmek için odasına gittiğimde of pof çok yoruldum vs masanın uç kısmına oturarak *** Hanım ile konuşuyorlar. Ney...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Esra
Esra
 

Doktorun ismi nedir

Hüseyin
Hüseyin
 

Emine Sümeyye Ünal