22 Şubat 2013

Koru Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar!

Etimesgut' da ikamet ediyorum ve ikamet adresime yakın olan hastaneleri tercih etmekteyim. bunun için koru hastanesini tercih ediyordum. ancak Acıbadem Sigortanın balgat Koru hastanesiyle anlaşması olmasına rağmen Sincan şubesiyle anlaşması bulunmamaktadır.


Aynı kurumun farklı şubeleriyle anlaşma olmaması hem ilginç hem de rahatsız edici bir durumdur. bizi farklı tercihlere yönlendirmektedir. aynı durum Acıbadem Sigorta' ya da iletilmiştir.

Esra 2.587 Okunma

Cevaplar

  • Koru Hastanesi Temsilcisi25 Şubat 2013

    Özel Koru Sincan Hastanesi olarak, bu rahatsız edici durumun bizden kaynaklanmadığını bildirmek isterim.Koru Hastaneleri olarak sincan şubemizin anlaşmasının olamamasının nedeni Acıbadem Sigorta'nın Ankara ya kendi hastanelerini açmış olmalarıdır.Balgat şubemizin Acıbadem hastanesi açılmadan önce anlaşması yapıldığı için hasta kabul etmekteyiz.Herkes kendisine daha yakın olan hastaneleri tercih etmek ister..İnşallah sizler farklı tercihlere yönlenmeden Acıbadem Sigorta ile bir kez daha tarafımızca görüşme sağlanacaktır.Bu durumu Acıbadem Sigortaya da iletmenizden dolayı çok teşekkür ederim.Gelişmelerle ilgili mutlaka bilgi verilecektir. SAYGILARIMLA...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön