Koroplast Yağlı Kağıt Fırında Yanıyordu

Murat Murat4 hafta önce

Fırında alt yüzeye kağıdı koydum ve yiyeceği de üzerine koyduktan sonra fırının ısısını ve pişirme süresini ayarladım. Arada bir kontrol edeyim dedim ve kağıt kahverengileşmiş, bakmasam tutuşacak.

Bu hafife alınacak bir konu değil, zaten kağıdın ana özelliği güvenle fırına koyabilmeniz. Yemeği fırına koyup bir yere gitsem ve evde yangın çıksa, bunun hesabını nasıl vereceksiniz? İnanılmaz hakikaten.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Koroplast Logo Koroplast 3 hafta önce

Sayın Murat KEMEN, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürün fotoğrafını istememizin sebebi; üretim tarihine göre üretim prosesini incelemek, bir problem varsa sizin de belirttiğiniz gibi tekrarının yaşanmaması adına gerekli önlemleri almak. Bu süreç zarfında da mağduriyetinizi gidermek adına size ürün gönderimi yapmak istiyoruz.

profile-icon Murat 4 hafta önce

Merhabalar, ev yanıyordu, siz fotoğraf diyorsunuz ne fotoğrafı ne ürünü. 10 liralık ürünü bana gönderseniz ne olur göndermeseniz ne olur. Ben insanların evi yanmasın diye yazıyorum buraya.

Koroplast Logo Koroplast 4 hafta önce

Sayın MURAT K.; Öncelikle ürünlerimizi kullandığınız ve ürünlerimizin geliştirilmesine yönelik en önemli motivasyon kaynağı olarak gördüğümüz yorum ve düşüncelerinizi içeren geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için mutluluk duyduğumuzu ifade etmek isteriz. İçinde bulunduğumuz bu olağanüstü süreçte Koroplast ürünleriyle ilgili yaşadığınız sorunun neden kaynaklandığını tespit etmemiz ve analiz sürecini başlatmamız için sizden ricamız ; *Ürünün kutu fotoğrafını, *Üretim tarihini *Ürünle ilgili yaşadığınız sorunun fotoğrafını çekerek [email protected] mail adresine iletmeniz. İletişim bilgilerinizi ve adresinizi de maile yazmanızı rica ederiz. Toplum olarak içinden geçtiğimiz bu hassas günlerde elinizdeki ürün yerine yenisini göndermemizde yaşanacak gecikmeden dolayı şimdiden sizden özür diliyor, anlayışınızı rica ediyoruz. Numune ürününüz 7 ila 14 iş günü içerisinde size ulaştırmak için çalışmalarımızı titizlikle sürdürdüğümüzü bilmenizi istiyoruz. Sağlıklı günlerde tekrar buluşmak üzere… Saygılarımızla, Koroplast

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler