Koroplast Memnun Kalmadım!

Yasemin Yasemin3 hafta önce

İki kutu aldım. Denilen her şeyi yaptım ve hiç faydasını görmedim. Sıkıca bağladım tek çeşit malzeme koydum ama İçinde zaten sebzeler nemleniyor ve çabuk bozuluyor. Boşuna para verdim. Buzdolabı poşetinden hiç farkı yok ki. Ekmekte bile denedim yine normal poşet ile aynı süre dayanıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Koroplast Logo Koroplast 2 hafta önce

Sayın YASEMİN D., Öncelikle deneyimlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Taze Tutan Poşetimizi buzdolabı poşetinden ayıran en önemli fark; Taze Tutan Poşet iç ortamda oluşan oksijen, karbondioksit ve etilen gazlarının oranlarını dengeleyerek, içerisindeki ürünlerin daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Buzdolabı poşetinde kullanılan polimer ile taze tutan poşette kullanılan polimerler farklıdır, taze tutan poşette bu özellikleri sağlayan inorganik katkı da bulunmaktadır. Size yardımcı olabilmek ve konuyu AR-GE departmanımıza iletebilmek adına kullanım deneyiminizle ilgili birkaç detay öğrenmek isteriz. Bunun için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

profile-icon Yasemin 3 hafta önce

Verdiğiniz mail adresine resimleri ve bilgileri gönderdim. Dönüş bekliyorum

Koroplast Logo Koroplast 3 hafta önce

Sayın YASEMİN D.; Öncelikle ürünlerimizi kullandığınız ve ürünlerimizin geliştirilmesine yönelik en önemli motivasyon kaynağı olarak gördüğümüz yorum ve düşüncelerinizi içeren geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için mutluluk duyduğumuzu ifade etmek isteriz. İçinde bulunduğumuz bu olağanüstü süreçte Koroplast ürünleriyle ilgili yaşadığınız sorunun neden kaynaklandığını tespit etmemiz ve analiz sürecini başlatmamız için sizden ricamız ; *Ürünün (ÖN) kutu fotoğrafını, *Üretim tarihini *Ürünle ilgili yaşadığınız sorunun fotoğrafını çekerek [email protected] mail adresine iletmeniz. İletişim bilgilerinizi ve adresinizi de maile yazmanızı rica ederiz. Toplum olarak içinden geçtiğimiz bu hassas günlerde elinizdeki ürün yerine yenisini göndermemizde yaşanacak gecikmeden dolayı şimdiden sizden özür diliyor, anlayışınızı rica ediyoruz. Numune ürününüz 7 ila 14 iş günü içerisinde size ulaştırmak için çalışmalarımızı titizlikle sürdürdüğümüzü bilmenizi istiyoruz. Sağlıklı günlerde tekrar buluşmak üzere… Saygılarımızla, Koroplast

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler