3 g
Yorum Yap
#11856635

Koroplast Çöp Torbaları Delik Çıkıyor!

Koroplast'tan bir çöp torbası aldık. Hadi 1'i hatalıdır dedik 2'si hatalıdır dedik bu kadar da mağduriyet olmaz. Mutfak koridor çöp suyu oldu, delik çıkıyor poşetler haberiniz olsun. Kaliteli diye aldık böyle olmaz niye pahalı satıyorsunuz o zaman? Biraz ilgi alaka ya.

Kağan Kağan 59 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Kağan21 s

  Poşetlerden 2 tanesi delikti. 2 tane de bunlara geçirmek için kullandım toplamda benim tespit ettiğim 4 adet büzgülü orta boy sarı renk çöp torbası eder. 4 adet gönderseniz yeter kimsenin kimseye hakkı geçmesin. Helal etmeyecekseniz onu da göndermeyin. Adres :İbni Sina Mah. 190012 numaralı Cad. Yaşam Sitesi no... 14 e Blok Daire 13 Şahinbey Gaziantep İyi çalışmalar.

 • Koroplast Temsilcisi2 g

  Kağan Bey Merhaba, Kalite prosesimiz gereği sorun yaşadığınız ürünümüzü inceletmek ve sorunun neden kaynaklandığını bulup sizi en doğru şekilde bilgilendirmek için ürünü talep ediyoruz. Ambalaj üzerinde bulunan batch numarasından ürünün hangi gün hangi makine ve operatör tarafından üretildiğini bulup buna göre iyileştirici önlemler alabiliyoruz. Bu nedenle sizden karşı ödemeli olarak gönderimini rica etmiştik. Ürün elinizde yoksa sorun tespiti maalesef yapamıyoruz, adres bilgilerinizi paylaşabilirseniz mağduriyetinizi gidermek için size ürün göndermek isteriz. Saygılarımla

 • Kağan3 g

  Siz dalga mı geçiyorsunuz? Çöp torbasını kargolamak için bir de kargoya mı gidip geleceğim zaten çöp oldu ürününüz. Müşteriyi kargoya yollayıp 2. Defa mağdur etmek nedir biraz ilgi alaka ya şaka gibi. Sanki elektronik ürün aldık. Siz kopyala yapıştır yapmaya devam edin herkese aynı cevabı vermişsiniz.

 • Koroplast Temsilcisi3 g

  Sayın Kağan K., Öncelikle Koroplast ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, ürünlerimizin geliştirilmesine yönelik en önemli motivasyon kaynağı olarak gördüğümüz yorum ve düşüncelerinizi içeren geri bildiriminizden de ayrıca mutluluk duyduğumuzu ifade etmek isteriz. Memnuniyetsizliğinizi daha detaylı olarak inceleyebilmek, sizleri en doğru şekilde bilgilendirebilmek ve en kısa sürede geri dönebilmek için elinizdeki ürünü kutusu ile birlikte Koroplast alıcı ödemeli olarak Aras Kargo ile aşağıdaki adrese, göndermenizi rica eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ALICI : KOROPLAST A.Ş Pazarlama Departmanı Adres:Atatürk Mah. Orhan Veli Cad. No:12 34522 Esenyurt-İstanbul Tel:0212 866 66 66

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler