19 Ocak 2017 #7557805

Korkmaz Ürünü Garanti Kapsamı Dışına Çıkardı!

4 yıl garantili diye satıp 2 yıl sonra prosedürü değişirdik deyip ürünü garanti kapsamı dışına çıkardılar. Korkmaz ürün satarken müşterilerinde müneccim (kahin) olma şartı koymalı. Yoksa bu değişimleri bilmek mümkün değil.

İbrahim 1.570 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim26 Ocak 2017

  Garanti belgem var fişim de var. Fakat bu zamana kadar geçerli olan fiş 2016 yılındaki prosedür değişikliği ile kapsamdışı kalıyor. Bu fişle garanti kapsamında işlem yapıldı daha önce. Ama şimdi kabul edilmiyor. ne dedim müneccim (kahin) değilseniz Korkmaz almayın.

 • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi26 Ocak 2017

  Değerli Tüketicimiz, Ürün garanti belgesi kaşe imza veya fatura beyan edemediğinizden dolayı garanti kapsamında işlem yapılamadığını tekrar iletmek isteriz. Saygılarımızla.

 • İbrahim25 Ocak 2017

  aman. DİİKKaaaat! KORKMAZdan korkun... Ben yandım siz yanmayın... ürünü aldığım güne lanet ediyorum, her hatırladığımda da lanetlemeye devam edeceğim.

 • İbrahim25 Ocak 2017

  Aradılar yine aynı masalları anlattılar. Prosedür değişmiş miş. Çözüm yine yok. Vakit kaybı. Dediğim gibi müneccim değilseniz almayın. Yarın öbür gün bir prosedür değişir tüm ürünler garanti dışı kalır

 • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi25 Ocak 2017

  Sayın Tüketicimiz, Telefonda görüştüğümüz gibi onaylı garanti belgeniz veya fatura bilginizi ibraz etmeniz halinde sizlere yardımcı olabileceğimizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön