26 Kasım 2015

Korkmaz Mutfak Eşyaları Yakışmayan Mağaza Müdürü!

3 ay önce Nata Vega Karkmaz mağazasından aldığım kahve makinesini satış elemanının herhangi bir problem olmasına karşın mağazaya getirebileceğime güvenerek aldım. Makine kendini kilitleyince mağazaya götürdük, burasının servis olmadığını ilgili yerlere götürülmesi söylendi. O zaman neden yanlış bilgilendirme yapılıyor?


Makine garantiden değiştirilip gönderildi fakat bu defada düğmesi basılı kalmış ve yine kullanılmaz. Mağazaya götürdük tüm çabalara karşın almayı bırakın bir de bu makine çöp lafima karşılık makinemi çöpe atmaya kalktı mağaza müdürü e*** Bey... Umursamaz tavırları insanı çıldırtacak seviyede. Korkmaz gibi sevdiğim güvendiğim bir firmaya böyle bir müdür asla ve asla yakışmamış.

Hatice 940 Okunma

Cevaplar

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi26 Kasım 2015

    Merhaba Hatice Hanım Konuyla ilgili şikayetinizin en kısa zamanda çözümlenmesi ve mağduriyetinizin giderilmesi için teknik birimlerimizi bilgilendirdik. Telefonda görüştüğümüz gibi mağaza müdürü adına sizden özür dileriz. Ürününüzü garanti belgesinin fotokopisi ile birlikte Emek Mah. Ordu Cad .No:30 Sancak tepe-İSTANBUL adresimize hiçbir ek ücret ödemeden aras kargo ile göndermeniz durumunda ürününüz incelenip sizlere bilgi verileceğini bildirmek isteriz. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön