01 Şubat 2018
Yorum Yap
#10082786

Korkmaz Mutfak Eşyaları Ürün Değişimi İle İlgilenmediler

2 adet termos bardak satın aldım ve ertesi günü uzun yola çıktım. Bardaklardan 1 tanesi kahveyi sıcak tutarken diğeri maalesef buz gibiydi.
3 hafta sonra Ankara'ya döndüm ve Optimum AVM'deki Korkmaz şubesine gittim. Girişte buyurun dediler. Ürün değişimi için geldim dedikten sonra kimse bizimle ilgilenmedi. Bizimle ne zaman ilgileneceksiniz dedim ve görmüyor musunuz işimiz var şeklinde saygısızca bir cevap aldım. Ürünü alalı daha 1 ay olmadığını, değişim istediğimizi söylesek de, asık suratlı personel ne bilelim sizin bu ürünü düşürmediğinizi, fabrikaya göndeririz onlar ne derse ona göre işlem yaparız, fabrikadan cevap gelmesi uzun sürer, 1 ayı geçer gibi Korkmaz gibi kurumsal bir markaya yakışmayacak şekilde cevaplar verdi.

Adem Adem 1.723 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Adem12 Şubat 2018

    Öncelikle telefonda görüşmedik. Mail gönderdiniz ve gönderdiğiniz e-posta'da da ürünü faturasıyla birlikte fabrikamıza gönderin, inceleyelim dediniz. Diğer mutfak eşyası satan firmalar defolu-arızalı ürünü direkt değiştirirken sizin bu şekilde müşteriyi uğraştırmanızı bundan sonraki alışverişlerimde göz önünde bulunduracağım.

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi12 Şubat 2018

    Sayın Tüketicimiz, Telefonda görüştüğümüz gibi gerekli bilgilendirmenin tarafınıza aktarılmış olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları