20 Ekim 2016 #6738367

Korkmaz Mutfak Eşyaları Üretim Hatası Ürün!

N11 firmasından ürününüz Mia Duo pembe blendere aldım. İki parçayı birbirine takarken plastik dişler zorluyordu. Ve oradaki dişler zorlama dan aşınıyordu. Bir iki kullanımda dişler kırılacaktır diye sadece tek ürün öyledir diye değişim yaptım. O üründe de aynı sorun vardı. Media Markt'taki aynı ürünün teşhirine baktım. Tek dişi aşınmış teki takıp çıkarmaktan kırılmış. Anladım ki firmada hata yok. Tamamen üretim hatası. Tamam ben ürünü beğendim aldım ve biliyorum ki kısa bir süre sonra kullanılmayacak hale gelecek. Dört yıllık garanti süreniz dahi olsa bu garanti kapsamında olmayacak. Ürünü henüz kullanmadım.

Nazlı 3.021 Okunma

Cevaplar

  • Nazlı09 Temmuz 2017

    Ayrıca tüm yorumlardan Belli ki bu ürün kusurlu mal... . Bir üretim hatası var... . İadesi alınmasını istiyorum

  • Nazlı09 Temmuz 2017

    Size kullanmadan önce yazmıştım aynen de dediğim gibi oldu dişleri hemen kırıldı ama ben önemsemedim. İdare ettim... . Bu Ürünü alırken Korkmaz diye aldım... . Parçalama yapacak parçası Korkmaz kalitesinde çelik... .Sağlamdır dedim yeminle... Başka markalara bakmak istemedim. Hep içi paslanmaya başladı başta pas olduğunu anlamadım... .Bebeğime aylarca paslı kahvaltı çorbalar verdim... . Sizi şikayet edeceğim... . Günahı vebali size olsun... .Hayatımda bu kadat kalitesiz bir ürün görmedim... . buradan ses çıkmazsa her türlü hakkımı arayacağım...

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi03 Kasım 2016

    Sayın Tüketicimiz, Belirtmiş olduğunuz telefon numarası üzerinden sizlere ulaşım sağlanamamaktadır. Size yardımcı olabilmemiz adına irtibat kurabileceğimiz telefon numaranızı 444 01 47 nolu telefondan iletmenizi rica ederiz. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön