17 Ekim 2018
Yorum Yap
#11039443

Korkmaz Mutfak Eşyaları Resmi Sitedeki Fiyat Farkları!

Korkmaz'ın Capitol AVM şubesinden 16.10.2018 tarihinde 517.00 TL vererek satın aldığım Pro Chef A501 -01 bıçak seti, resmi internet sitesinde 449.00 TL olarak yayınlanmaktadır. Mağazayı arayıp sorduğumda fiyatların güncellenmediğini belirterek herhangi bir şey yapamayacaklarını söylediler. Müşteri hakları gereğince bir üründe her zaman en düşük fiyat geçerli olduğundan dolayı aradaki farkı talep ediyorum. Sorunum çözülmediği için hiç tasvip etmediğim bir şey yaparak sorunumu dile getiriyorum.

Esra Esra 521 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Esra19 Ekim 2018

    Her firma değil sizin kendi mağazanızdan aldım ben kendi resmi internet sitelerinizde yazan iki farklı fiyat doğrultusunda konuşuyorum ben. Aptal yerine koymayın kimseyi! Benim size şikayet ettiğim saatle resmi internet sitenizi güncellediğiniz saati karşılaştırırsanız şikayet ettikten sonra revize edildiğini görürsünüz! Her yere yazacağım her yere şikayet edeceğim sizi!

  • Esra17 Ekim 2018

    16.10.2018 tarihinde İstanbul Üsküdar Capitol AVM Korkmaz mağazasından Pro Chef A501 -01 bıçak setini aldım. Ürünü 575,00 TL iken %10 indirimi ile 517,50 TL ödeyerek aldım. Aynı ürün korkmazın resmi internet sitesi olan korkmaz.com.tr de 449,00 TL idi. Firmaya sebebini sorduğumda korkmaz.com.tr deki fiyatın güncellenmediğini ve sorumluluk almayacaklarını belirttiler. Madem öyle mağazadan aldığım ürünü geri iade edip internet sitelerindeki fiyatla ürünü alacağımı söylediğimde iade almayız mağazayla görüşün onlar halletsin dediler. 449,00 TL olarak yayınladıkları ürünün ekran fotoğrafı ile ŞikayetVar'a yazdığımda (ki ekran fotoğrafında saat ve tarih belli satış sonrası hizmet biriminin beni aradığı saat belli) yanıldığımı tüm sitelerinde ürünün liste fiyatının 575,00 TL olduğunu söylediler. Ben şikayet yazdıktan sonra sitelerini revize etmişler. Mağduriyetimin giderilmesini istediğimde mağazayla çözün dediler. Bir firmaya ait resmi internet sitelerinde ya da mağazalarındaki ürün etiketlerinde yazan iki farklı fiyat var ise düşük rakam geçerlidir dediğimde hayır bizde öyle bir durum söz konusu değil diyerek reddettiler. Benimle görüşen Çağrı Merkezi Satış Sonrası Hizmet biriminden Bircan hanımdı. Gerekirse çağrı merkezi görüşme kayıtları dinlenmesini de istiyorum. Sonrasında Capitol Korkmaz mağaza müdürü aslı hanım "yaşadığınız tatsızlıktan ötürü ürün iadesi ya da değişimi yaparak size yardımcı olabilirim. " diyerek gayet nazikçe yardımcı olmaya çalıştı. Bahsi geçen konu hakkındaki görselleride ekleyerek sorunumun giderilmesini talep ediyorum.

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi17 Ekim 2018

    Merhaba Esra Hanım; Telefonda görüştüğümüz gibi, her firma satış fiyat aralığını kendi belirlemektedir. Güncel fiyatlar ile ilgili tarafınıza bilgi verilmiştir. Bilginize sunarım. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları