09 Ocak 2015

Korkmaz Mutfak Eşyaları Kırık Gönderdiği Çeyiz Takımının Yenisini Göndermiyor.

Uzun araştırmalar sonrası Korkmaz Marka çeyiz takımı almaya karar verdik. Bizi en çok etkileyen,10 sene boyunca yedek malzeme temininde sıkıntı olmayacağının garantisi verdiler. Bizde satıcı laflarına inanarak çeyiz takımını aldık. Şipariş kargo aracılığı ile evimize geldi. Eve geldiğinde fark ettik ki, üç takımın kırık olduğunu fark ettik.

Firma ile bağlantıya geçerek, ürünleri ana bayiye gönderdik. Firma sadece bir ürünü teslim etti. Diğer ürünler elimde yok diyerek bana geri gönderdi. Sözde 10 yıl garantisini verdiler ama bir hafta bile yedek malzeme temini yapamıyorlar. A8403 yemek takımının peçeteliği yok, kahvaltı diana collection tuzluğu yok.

Ufuk 1.419 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk23 Ocak 2015

    Arkadaşlar, korkmaz marka aldığıma pişman oldum bilginize

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi16 Ocak 2015

    Merhaba Ufuk Bey, Konuyla ilgili daha önce görüştüğümüz gibi A8403 yemek takımımızda peçetelik yoktur. A8924 tuzluk şimdilik stoklarımızda olmadığı için gönderemiyoruz.En kısa sürede tuzluk gönderimi yapılacağını bildirmek isteriz. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön