01 Ekim 2016

Korkmaz Mutfak Eşyaları İade Sorunum

Yaklaşık iki ay önce Ankara ftz AVM Korkmaz Mutfak Eşyaları mağazasından aldığım çift taraflı tavayı bir kez kullandım ve içindeki suyu tamamen dışarı taşırdı, bununla ilgili mağaza müdürüne durumu anlattım ve dün aldım memnun değilim iade etmek istiyorum dedim iade almayacaklarını kaba bir şekilde söylediler, bende firmanın müşteri hizmetlerini aradım beni haftalarca oyaladılar biz size döneceğiz diye tabi ki dönmediler. Israrla arayınca tavayı fabrikaya istediler kargoyla gönderdim üç haftada orada kaldı, birgün kargo yetkilisi tarafından arandım ve tavayı bana teslim etti ama firmadan hiçbir açıklama yine yok azimle yetkililere tekrar ulaştım "tavanızı yenisiyle değiştirdik" dediler. Sormak istiyorum sattığınız ürünün arkasında neden durmuyorsunuz satış anlayışınız satana kadar mı? Sattım kurtuldum alanda almasaymış diyorsunuz anladığım kadarıyla.


Korkmaz Mutfak Eşyaları yakışmadı adına!

Canan 924 Okunma

Cevaplar

  • Canan09 Ekim 2016

    Telefonda görüştüğümüz gibi ürün zaten bir kere kullanıldı değişip değişmediğini anlayamam diğer talebiniz derken insanların kafasında farklı konuşma olusmasin diye açıklama gereği duyuyorum iade etmek tüketici olarak benim hakkim ama siz üretici olarak müşterinizin bu hakkini kabul etmiyorsunuz. Hayatim boyunca kullandığım en kötü marka almayı birak bir daha kapisindan bile geçmem bilgilendirmek istedim.

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi07 Ekim 2016

    Sayın tüketicimiz, Telefonda görüştüğümüz gibi ürününüz tarafımıza gelip değişimi olmuştur. Diğer talebiniz ile ilgili yapılan değerlendirmenin gerçekleştirilemeyeceğini bildirmek isteriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön