Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Korkmaz Mutfak Eşyaları ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aybüke sonuçtan hiç memnun değil

Korkmaz Mutfak Eşyaları Hilltown Mağazası Kötü

513
Aybüke
Aybüke 09 Şubat 15:30
videoplayer-icon

Korkmaz mağazasından Moka ® Pot almıştım. Ürün tarafıma hediye edildiği için maalesef hediye eden kişi ürünü kötü bir mağaza müdürüne sahip olan Hilltown Korkmaz mağazasından alma gafletinde bulunmuş. Üründe kahveyi akıtma problemi yaşadığım için servise vermek üzere 16 Ocak 2023 tarihinde mağazaya uğradım. Mağaza müdürü ilgilenirken ürünü servise yollayacaklarını, servis süresinin de 21 iş günü olduğunu söyledi. Biz kendisine ürünü yeni aldığımızı, ürün için değişim talep ettiğimizi ilettik. Artık bu dönemde bu kadar uzun bir servis süreci, dönemi yok, markalar direkt değişim yapıyor ve marka kendi problemli ürününü kendisi hallediyor. Mağaza müdürüne bunu anlatmaya çalıştık ancak kendisi dinlemedi, sürekli lafımızı böldü ve “biz konuşabilir miyiz? ” dediğimizde göz devirerek tabi dedi ve dinlemediğini belli eden beden hareketleri sergiledi.

Bizim sorduğumuz sorulara alakasız cevaplar verdi, kalın bir ses tonuyla konuşarak bizim sesimizi bastırmaya çalıştı. Kendisi inanılmaz kaba birisi. Kim, nasıl ve neden bu insanı müdür pozisyonuna getirmiş anlamadım. Koskoca Korkmaz markası kendi mağazalarına bu kadar kaba saba, ilgisiz insanları neden mağaza müdürü diye mağazaya koyuyor? İnsanları dinlemesin, yardım etmesin ve ilgisiz tavırlarıyla geçiştirsin diye mi?

Mağaza çalışanı hanımefendi 21 iş günü sürmeyeceğini, daha kısa süreceğini söyledi. Uzun bir süre bekledim. Dün mağazayı aradım, telefona çıkan beyefendi 21 iş günü süresi var, birkaç gün daha bekleyin diye bir şeyler söyledi. Kendisine 16 Ocak’ta ürünü teslim ettim dedim, 21 iş günü diyorum ama hafta sonları dahil değil dedi. Ben hesaplama yapmayı biliyorum, iş günü ne demek onun da farkındayım ve 14 Şubat tarihinde zaten doluyor. Hala bir haber yok mu onu sormak için aradım dedim, yine birkaç güne haber verilir dedi. Zaten birkaç gün sonra 21 iş günü dolmuş oluyor. Ürünümün durumunu soruyorum, servise ulaştı mı, dönüş yapıldı mı, orada bakım yapıldı mı bu bilgileri edinmeye çalışıyorum ancak kendisi yine 21 iş günü deyip duruyor. Ben hayatımda bu kadar kötü bir müdüre ve bilgisiz bir çalışana sahip mağaza görmedim.

21 iş günü bekletip sonrasında ürününüzde sorun bulunamadı diye tarafıma geri verirlerse hiç şaşırmam, hatta bu mağazadan beklentim bu yönde. Korkmaz’dan ürünüm hakkında bir an önce bilgi almayı ve değişim yapılmasını talep ediyorum.

Aybüke
Aybüke6 gün önce

Ben hayatımda böyle berbat bir marka daha görmedim. Servisteki ürünümün 21. İş günü dolduğunda Hilltown mağazası beni arayıp değişim veya ücret iadesi hakkımın doğduğunu söylediler. Kendilerinden ücret iadesi talep ettim. Bir mağaza düşünün ki mail atmayı bilmeyen çalışanları var. 13 iş günü sonunda hala iadem Bankama iletilmedikten sonrasında mağazayı aradım ve iadenin bankama hala iletilmediğini belirttim. Çalışan bana iade talebi mailin ancak şimdi atıldığını söyledi. Çok sinirlendim ve 13 gün ne yaptıklarını sordum, maili ilkinde yollayamamışlar, ikincisinde yanlış yere atmışlar ve ancak ben aradığımda düzgün yere atmayı başarabilmişler. Kendilerine "Siz bir mail atmaktan bile yoksun musunuz? Bu nasıl bir rezalet? Bir mağaza bu kadar mı düzgün işlemekten yoksun olabilir? " diye sordum. Kendisi telefonu müdürüne verdi ve o rezil, berbat ve görebileceğiniz en saygısız müdür müsveddesi ile görüşmem başladı. Kendisine de aynı cümleleri kullandım ve kendisinin işinde ne kadar berbat olduğunu söyledim. Bunun üzerine "Siz bana hakaret edemezsiniz. Bana hakaret eden bir müşteriyle de ben ilgilenmiyorum." dedi. Kendisine böyle bir hakkı olmadığını, istese de istemese de benimle ilgilenmek zorunda olduğunu söyledim. Konuşma devam ederken ve ben kendisinden özür beklerken kendisi telefonu suratıma kapattı. Tekrar aradım ve kendisini şikayet edeceğimi söyledim, kendisi "istediğiniz yere şikayet edin" dedi. Bunun üzerine Korkmaz müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım ve mağaza müdüründen şikayetçi oldum. Kendileri durumu ileteceklerini ve beni bilgilendireceklerini söylediler. Daha sonrasında arandım ve bana "Ürününüzün iadesi yapılmış, başka ne sorun var? " dediler. Kendilerine sorunun üründe olmadığını, kendi çalışanlarında olduğunu söyledim ve olayı tekrar anlattım. Tekrardan işleme alacaklarını ve benimle iletişime geçeceklerini söylediler. Tekrardan arandım ve yine aynı cevap. Ben de bıktım ve yok bir sorun dedim ve telefonu kapattım. O müdür müsveddesi demek ki mağazanın düzgün işlemeyişini biliyor ki böylesine berbat şekilde mağaza yöneticisi olmaya devam edebiliyor Kendisi çokça lakayıt bir tavırla konuşmasın devam edebiliyor çünkü Korkmaz markası sizin şikayetlerinizi dinlemiyor bile. Kendisi de bunu bildiği için hala daha orada müdür olarak durabiliyor. Gerçekten böyle berbat insanlarla ve markayla uğraşarak sinirinizi bozmamak için Korkmaz markasından herkes uzak dursun!

Benzer Şikayetler

profile
5.082
25 Ekim 2022

Korkmaz Mutfak Eşyaları  Düdüklü Tencere buhar Yerinden Basınçla İçindeki Suyu Dışarıya Fışkırttı

Ankara Korkmaz Cepa Mağazasından 18.09.2022 Pazar günü almış olduğum Vita Plus Düdüklü tencere ilk kullanımda buhar yerinden basınçla içindeki suyu dışarıya fışkırttı. Ürün kullanma kılavuzundaki tariflere uymama rağmen şaşkınlıkla mağazayı arayıp bilgi verdim ve satış temsilcisinden de bilgi alarak...

Korkmaz Mutfak Eşyaları  Düdüklü Tencere buhar Yerinden Basınçla İçindeki Suyu Dışarıya Fışkırttı
Korkmaz Mutfak Eşyaları  Düdüklü Tencere buhar Yerinden Basınçla İçindeki Suyu Dışarıya Fışkırttı
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
755
07 Haziran 2022

Korkmaz Mutfak Eşyaları  Müşteri Temsilcisinin Sesini Yükseltmesi

Korkmaz kargo süreci sorumsuzluk ve müşteri temsilcisinin üslubu resimlere de eklediğim PTT Kargo belgelerinde bana garanti dönüşü gönderilen ürünümde benim iletişim numaramı kargoya belirtmemiş olmaları bu nedenle benim kargomun bana gelmemesi ve kendimin PTT şubesine giderek alma durumda kalmam bu...

profile
448
17 Şubat

Korkmaz'dan Gelen Defolu ve Kırık Porselen

videoplayer-icon

Korkmaz Ankara Acity mağazasından 18.12.2022 tarihinde kızıma toplam 18,969 TL'ye çeyiz seti aldım. Firma bu seti kargo ile Vezirköprü'ye gönderdi,26.12.2022 tarihinde gelen kargoyla 12 kasenin 10 tanesi defolu (desen hatası ve yamuk yumuk) ve 1 adet fincan kırık geldi. Kargodan gelen ürünlerin açıl...

Korkmaz'dan Gelen Defolu ve Kırık Porselen
Korkmaz'dan Gelen Defolu ve Kırık Porselen
Korkmaz'dan Gelen Defolu ve Kırık Porselen
+2
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum
profile
535
13 Şubat

Korkmaz Mutfak Eşyaları Vita Plus düdüklü Tencere Sorunu

videoplayer-icon

Korkmaz vita Plus düdüklü tencere buhar sorunu yaşıyorum sürekli conta değişmesine rağmen sorun giderilmedi ürünün başka bir ürünle değişmesini talep ettiğimde ise yardımcı olmamakla beraber müşteri hizmetlerindeki çalışan t*** hanimin telefonu suratıma kapatması ayrı bir sorunu daha ilave etti.

profile
Nur
740
01 Şubat

Korkmaz Mutfak Eşyaları  Ürün Temin Sorunu

Konya/ Novaland AVM şubenizden aldığım Çaytema- vanilya ürünü ellerinde olmadığını ya rafta olan teşhir ürünü alabileceğimi ya da başka mağazadan kapalı kutu getirtebileceklerini söylediler. Ödemesini aldılar. Bende sözlerine itibar edip beklemeyi kabul edip kapalı kutu gelmesini talep ettim. 2 gün ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .