19 Temmuz 2014

Korkmaz Mutfak Eşyaları Garanti Kapsamı Dışında!

Yakın zamanda Korkmaz çay kahve makinası aldık 5. kullanımda elektronik kartı yandı. Servis içine su kaçmış kullanıcı hatası denildi ve ücret talep edildi. Korkmaz merkezi aradık ve aynen müşteri hatası denildi ve biz ne garanti kapsamında diye sorduğumuzda bize hiçbir cevap verilmedi sadece kullanıcı hatası dışında olanlar garanti kapsamında dediler.

Şu anda daha yetkili bir arkadaştan telefon bekliyorum, bütün arızalar emin olun kullanıcı hatası. Garanti diye bir şey Korkmaz'da yok. Eğer olumlu bir gelişme olursa mutlaka bu platformda tekrar paylaşacağım.

Burhan 3.343 Okunma

Cevaplar

  • Burhan24 Temmuz 2014

    Kesinlikle electronic eşyada korkmazı tercih etmeyeceğim.

  • Burhan24 Temmuz 2014

    Kesinlikle birdaha korkmaz tercih etmem çünkü tüm hatalar emin olun kullanıcı hatası....

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Merhaba Burhan Bey, Konuyla ilgili telefonda görüştüğümüz gibi yetkili servisimiz ile irtibata geçtik .Sizin de bildiğiniz gibi yetkili servisler bizim gözümüz kulağımızdır. Yetkili servisimizden Mustafa Bey sizlere yardımcı olacaktır. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön