21 Ekim 2016

Korkmaz Mutfak Eşyaları Çelik Olan Su Isıtıcısı Pas Yaptı

2014 yılının ilk aylarında aldığım A397 serisi su ısıtıcısının iç yüzeyi çelik olarak belirtilmesine rağmen paslandığını gördüm. Müşteri hizmetleri numarasından ulaşmaya çalışmama rağmen telefona cevap verilmemektedir. Çelik olan iç yüzey nasıl olur da küf ve pas olur?

Şirin 2.483 Okunma

Cevaplar

  • Şirin01 Şubat 2017

    Ürünü faturasıyla kutusuyla beraber Korkmaz firmasına gönderdim sonuç olarak 66 TL ödeme yapmam karşılığında bir üst modeli göndereceklerini bu 66 TL'lik ödemeyi kabul etmezsem de yapacak başka bir şey olmadığını paslanmış ürünü bana geri göndereceklerini söylediler. Korkmaz Müşteri hizmetlerinin geldiği nokta budur. Tüketici Hakları hakem kurulunda ve sosyal medya aracılığı ile de hakkımızı aramaya devam edeceğiz.

  • Şirin26 Ekim 2016

    Öncelikle şikayetvar sitesi ekibine çok çok teşekkür ederim iyi ki varsınız... 2 gün boyunca kendi imkanlarımla ulaşamadığım korkmaz müşteri temsilciliği, şikayetvar ekibinin firmaya şikayetimi iletmesinin hemen ardından bana ulaştı ve ürün faturasını temin ettikten sonra verdikleri adrese su ısıtıcımı ücretsiz olarak göndermemi istediler ve korkmaz mutfak eşyalarının garanti süresinin 4 yıl olduğunu belirtiler. Korkmaz tarafından İşlemler mağduriyetimi giderecek şekilde sonuçlanırsa buradan firmaya teşekkür etmek için tekrar yazacağım.

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın tüketicimiz, Telefonda görüştüğümüz gibi ürününüz ile ilgili sizlerden bilgilendirme beklediğimizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön