17 Ekim 2016 #6702664

Korkmaz Mutfak Eşyaları Çay Kahve Makinesi İyi Çalışmıyor Servisten Geldiği Yok!

Kesinlikte bu seriyle ilgili problem bence görselliğe verilen önem işleve verilmemiş. 6 ay oldu ürünü ilk aldığımda çayı ılık içiyorduk. Kahve zaten felaket ışığı hep yeşil yanıyordu kırmızıdan yeşile geçmesi ne kelime, kahve de köpüğü geçtim, ısıtma onda da yoktu. Sıfır ürün değil sanki 3 yıl kullanıp bozmuşuz. Servis götürdüm 2 kere alt ısıtma mekanizmasını değiştirip geri verdiler gene fiyasko. 3. ye götürdüm sıfırını verdiler servisle ilgili sıkıntım yok.


Çayı bence kaynar değil kahve zaten taşma sensör ıslak vs. Değil hepsini temizledim. Genede 5 liralık dandik kahve makinelerinden alınan randımanı vermiyor. Ben artık servise gitmekten bıktım. Tavsiye üzerine aldığım Korkmaz çay kahve makinesini ve kesinlikle bu şeride bir şey var! Para iadesi istiyorum ya da başka seriden almak istiyorum lütfen yardımcı olun!

Erhan 1.887 Okunma

Cevaplar

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Telefonda görüştüğümüz gibi konuyla ilgili teknik birimi bilgilendirdik. Ürününüz ile ilgili sizlere tarafımızdan bilgilendirme sağlanacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön