18 Ağustos 2015

Korkmaz Mutfak Eşyaları Çatal Bıçak Setinin Kalitesizliği!

Evimizin bütün mutfak eşyalarını Korkmaz Mutfak Eşyaları markasından aldık. 1 ay kullanmadan çatal-bıçak setinin her parçasınız kararma ve çizikler oluştu. Ne bulaşık makinesine ne çamaşır suyuna ne sıvı ne de süngerin sert tarafıyla yıkandı. Buna rağmen bütün parçalar kullanılamaz halde şimdi.


Bunun için müşteri hizmetleriyle görüştüm ve fotoğrafları mail olarak attım. Sonrasında gelen cevap "kullanım kaynaklıdır ve garanti kapsamına girmemektedir" şeklinde oldu. Şimdi o kadar paraya aldığım ürünleri kullanamaz haldeyim. Daha 1 ay olmadan bunu yaşamak istemezdim.

Alihan 761 Okunma

Cevaplar

  • Alihan25 Ağustos 2015

    Ben teşekkür etmiyorum ve size güvenmiyorum çünkü bana çatal bıçak setinin makine de zarar görebileceği söylendi ben de her zaman süngerin yumuşak tarafıyla yıkadım. Bu sizin kalitesizliğiniz ve bunu her yerde her zaman dile getireceğim ki kimse benim gibi mağdur olmasın.

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Merhaba Alihan Bey, Konuyla ilgili şikayetinizin en kısa zamanda çözümlenmesi ve mağduriyetinizin giderilmesi için teknik birimlerimizi bilgilendirdik.Telefonda müşteri hizmetlerimiz ile görüştüğünüz gibi çatal kaşık setinizde meydana gelen çizikler kullanım kaynaklıdır. Bu husus garanti kapsamına girmemektedir. Ürünleri bulaşık makinesinde yıkayacağınız zaman makinenizin parlatıcı gözüne parlatıcı veya elma sirkesi koymanız ürünlerinizin parlamasını sağlayacaktır. Gödermiş olduğunuz resimlerde görüldüğü gibi kullanımdan kaynaklı hatalar gözle görünmektedir. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön