21 Nisan #10361701

Korkmaz Mutfak Eşyaları Çalışanı Fazla Fiyat Verdi!

19.04.2018 tarihinde Çekmeköy Metro Garden AVM şubenize gittim. Benimle ilgilenen beyefendi beğendiğim çeyiz paketindeki ürünlerin seri numaralarını yazarak ve fiyat belirleyerek bana verdi. Farklı modeller olacağı düşüncesiyle 20.04.2018 tarihinde Meydan AVM şubenize gittim ve oradaki çalışanınız seri numaralarının yanlış olduğunu, fazla fiyat verildiğini ve mevcut olan %10 indirimden haberdar edilmediğimi gördü. Bu fiyat farkı 500 TL’dir. Ben ürünlerimi Metro Garden'dan almaya karar verseydim 500 lira fazla ödeyip, elime farklı ürünler gelecekti. Bu yaşadığım olaylar markanıza olan güvenimi azaltmış olup, farklı markanın ürünlerine yönelmeme sebep olmuştur.

Gülsün 695 Okunma

Cevaplar

  • Gülsün24 Nisan

    Telefon konuşmamızdan ve size mail attıktan sonra hiçbir şekilde bilgilendirilmedim. Beni kandırmaya çalışan çalışanınızla aynı kafada olduğunuzu görüyorum. Firmanızın güvenilmez olduğunu bir kez dahagöstermişoldunuz.

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi24 Nisan

    Sayın Tüketicimiz, Telefonda görüştüğümüz gibi gerekli bilgilendirmenin, tarafınıza aktarılmış olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön