18 Şubat 2015

Korkmaz Mutfak Eşyaları Birebir Değişim İstedim Kullanılmış Ürün Gönderdi

Korkmaz Mutfak Eşyaları'ndan 3 ay önce aldığımız mutfak robotu-blender ilk kullanımda motor kısmından ikiye ayrıldı, buradaki servise götürdük, orada yaklaşık 3 hafta bekledikten sonra benim şikayetim üzerine merkezden yeni bir motor gönderdiler. Yeni motoru teslim aldığımda üzerinde aşınma çizik kir olduğunu yani bu ürünün kesinlikle yeni olmadığını gördüm, merkezle görüştüm, onlarda bana şu açıklamayı yaptılar.


Benim satın almış olduğum üründen artık üretilmediğini bu nedenle ellerinde eskiden kalma (bu şu anlama geliyor, yine garanti kapsamında iade aldıkları ve onardıkları) bir ürünü bana göndermişler.

Fatima 2.853 Okunma

Cevaplar

  • Fatima18 Şubat 2015

    Göndermiş olduğunuz ürün kullanılmamış bir ürün değil, cihazın açma kapama tuşu ciddi anlamda aşınmış, birkaç denemeyle o kadar aşınma olmaz üstelik üstü çizik dolu tahmin ettiğim gibi bu konuyla ilgili bir şey yapmayacağınızı biliyordum, sadece diğer tüketicilere bir uyarı olsun diye bu şikayet burada duracak.

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi18 Şubat 2015

    Merhaba Fatima Hanım, Konuyla ilgili telefonda görüştüğümüz gibi hiç kullanılmamış yeni motor takılmıştır. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön