12 Ekim 2015

Korkmaz Mutfak Eşyaları Beş Aydır Serviste Bekletilen Çaydanlık!

Beş aydır serviste bekletilen Korkmaz Çaydanlık için bugün git yarın gel deniyor. Sakarya yetkili serviste bekliyor.

Cengiz 1.068 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz16 Aralık 2015

  Korkmaz Mutfak Eşyaları Müşteri Hizmetleri'ne ilgi ve yardımları için çok teşekkür ediyorum. Bütün meselemiz Sakarya servisiniz imiş. Yeni servsiniz hayırlı olsun.

 • Cengiz'in Teşekkür Mesajı16 Aralık 2015

  Korkmaz Mutfak Eşyaları Müşteri Hizmetleri'ne ilgi ve yardımları için çok teşekkür ediyorum. Bütün meselemiz Sakarya servisiniz imiş. Yeni servsiniz hayırlı olsun.

 • Cengiz27 Kasım 2015

  İlginiz için çok teşekkür ederim. Bize küçük boy çaydanlık geldi. Bizim servise verdiğimiz çaydanlık ise büyük boydu. Ve hala beklemedeyiz. Bugün git yarın gel. Servis bana der ki '' siz tekrar fabrikayı arayıp söylerseniz daha iyi olur. İşiniz daha hızlanır. '' Naçizane fikrim: benim ürünümden önce servisinizi değiştirmeniz hem sizin hem de Sakarya için daha hayırlı olacaktır. Sizler gibi Türkiye'nin gurur kaynağı sanayicilerinin karizması, böyle servislerin eline teslim edilmemelidir. Yeni bir ürün daha almak istediğimizde bu servis muhakkak ürünleriniz üzerinde tercih sebeplerinden birini oluşturacaktır.

 • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi23 Ekim 2015

  Merhaba Cengiz Bey, Konuyla ilgili şikayetinizin en kısa zamanda çözümlenmesi ve mağduriyetinizin giderilmesi için teknik birimlerimizi bilgilendirdik. Yetkili servisimizden ürününüz merkezimize istenmiştir.Ürününüzün arızası giderilip çıkış yapılacaktır.Teknik servisimiz ürünü teslim aldığında sizlere bilgi vereceğini bildirmek isteriz. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön