01 Kasım 2016 #6834972

Korkmaz Mutfak Eşyaları Adı Korkmaz Ama Tüm Ürünleri Bozuk

Mikserinizden 3.kullanımda dumanlar çıktı. Servisine götürdük. Yaptığı tüm işlerde nobel ödülü almış, türkçe'yi konuşamayan Aydın bilge servisciniz bunun bozuk olmadığını, bozuk olduğunu uyduruyorsak kullanmamamızı önerdi. Servis uzmanınızın engin bilgileri ışığında kullanmadık evet. Bu kez aldığımız yere, Diyarbakır Forum AVM korkmaz bakkalına götürdük ve onlar da çalıştırdığında dumanlar çıktı, aldılar ve bize 3-4 gün içinde kesin dönüş yaparak durumdan bilgi vereceklerini söylediler. 8 gün sonra biz gittiğimiz de ise bizi kovdular. Daha sisteme bildirim yapmamışlar, bir tek bizim işimiz mi varmış, sırada bekleyen bir sürü ürün varmış. Bağıra çağıra böyle yanıtladılar. İstemiyorum ürününüzü sakin göndermeyin. Gelirse bakkalınızın önüne bu mikseri koyup üzerine çok güzel yazılar yazıp sizin ne olduğunuzu herkese anlatacağım. Yemin ederim yapacağım bunu. Bedava tanıtım yapacağım size. Anlaştık.

Esma 3.361 Okunma

Cevaplar

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi09 Kasım 2016

    Sayın Tüketicimiz, Telefonda görüştüğümüz gibi şikayetiniz ilgili birimlere aktarılmıştır. Mağazadan ürününüzü teslim alabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Esma09 Kasım 2016

    Bizi azarlayip bakkalinizdan kovan saygıdeğer calisaniniz, ürünün yapıldığını ve ürünü gelip alabileceğimizi söyledi. Yeniden kovulacak miyiz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön