29 Ocak 2016

Korkmaz Mutfak Eşyaları a1595 Granita Tencere Cam Kapağının Pilav Yaparken Patlaması!

Şu an size yaşadığım olayı nasıl anlatabilirim inanın bir baba olarak bilemiyorum. 20.12.2015 tarihinde Batıkent Atlantis AVM Korkmaz mağazasından a1595 Tencere aldık. Bugün eşim tencerede pilav yaparken tencerenin cam kapağı bir bomba gibi patladı.


Evet okuduğunuzda ah nasıl oldu diyorsunuz ama o anda bir anne, bir baba olarak bir de bizim yerimize kendinizi koyarak bu anı yaşasaydınız eminim benden daha sinirli ve daha öfkeli olurdunuz.


Evlatlarınızın yanında tencere camının bir bomba gibi patladığını bir düşünün ve o an ağlayan çocuklarınızı gözlerinizin önüne getirin. Sizlere naçizane tavsiyem aldığınız ürüne ve özellikle mağaza yetkililerine 2 kat önem veriniz.

Fırat 1.062 Okunma

Cevaplar

  • Fırat03 Şubat 2016

    Sayın Resmiye Öztürk, şikayetimi okuyup geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Cevabınızdaki güven kelimesi sadece bir kelime ve anlamı olmaması ne kadar üzücü bir durum. Sizin şikayetime istinaden mağaza yetkilisi ile irtibat kurup teyit almanıza rağmen Podiun mağazası ve çalışanları beni hiç şaşırtmayarak 1,5 gün olmasına rağmen tenezül edip beni arayan bir kişi bile olmadı. Size durumu ve mağazayı nasıl açıklayabilirim. En güzel söz"Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz". Saygılarımla

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi02 Şubat 2016

    Merhaba Fırat Bey, Konuyla ilgili şikayetinizin en kısa zamanda çözümlenmesi ve mağduriyetinizin giderilmesi için teknik birimlerimizi bilgilendirdik.Diğer yazışmalarımızda belirttiğimiz gibi mağazadan sizlere yardımcı olacaklar. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön