30 Eylül 2016

Korkmaz Mutfak Eşyaları 3 Gün Kullandığım Makine Arızalanınca Ana Merkeze Gitti

Altı üstü tost makinesi, 10 iş günü oldu daha araştırıyorlar. Çağrı merkezini arıyorum, nerede olduğunu bulamıyorlar, "Bakıp döneceğiz" diyorlar ama hiç dönmediler. Yazıklar olsun! Bir daha asla bu firmadan kaşık bile almam.

Yusuf 2.121 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf06 Ekim 2016

    Tost Makinasinda problem yok. Benim ev şebekem problemli yani. Tost makinasi için tüm ev elektirik şebekesini mi degistireyim. Evimde ki kullandığım elektrikli ev aletlerin de neden problem olmadı. Yüksek voltaj çeken fırın. Tost makinesi. Şu ısıtıcı... . Gibi. Ürün aldıktan 5 gün sonra bu problem sebebi ile cayma hakkını kullanmak istedim. Firma ısrarla problem yok türküsü çağırıyor. Ürün ve evraklar gelince hakem heyetine gideceğim.

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi06 Ekim 2016

    Sayın tüketicimiz, Telefonda görüştüğümüz gibi cihazınızda fonksiyonel bir durum görülmemiştir. Ortamsal koşullarınız ile alakalı elektriksel bir durum olduğu tespit edilmiştir.Ürün tarafınıza raporlarla birlikte 04.10.2016 tarihinde gönderilmiştir. Bilgilerinize.

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi30 Eylül 2016

    Sayın tüketicimiz, Telefonda görüştüğümüz gibi ürününüzün takibi tarafımızdan sağlanmaktadır.Sizlere konuyla ilgili bilgilendirme sağlanacağını belirtmek isteriz. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön