Korkmaz Mutfak Eşyaları Yakışmayan Mağaza Müdürü!

Hatice D. |

3 ay önce Nata Vega Karkmaz mağazasından aldığım kahve makinesini satış elemanının herhangi bir problem olmasına karşın mağazaya getirebileceğime güvenerek aldım. Makine kendini kilitleyince mağazaya götürdük, burasının servis olmadığını ilgili yerlere götürülmesi söylendi. O zaman neden yanlış bilgilendirme yapılıyor?

Makine garantiden değiştirilip gönderildi fakat bu defada düğmesi basılı kalmış ve yine kullanılmaz. Mağazaya götürdük tüm çabalara karşın almayı bırakın bir de bu makine çöp lafima karşılık makinemi çöpe atmaya kalktı mağaza müdürü e*** Bey... Umursamaz tavırları insanı çıldırtacak seviyede. Korkmaz gibi sevdiğim güvendiğim bir firmaya böyle bir müdür asla ve asla yakışmamış.

Etiketler :

Bayi Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  13:35

  Merhaba Hatice Hanım

  Konuyla ilgili şikayetinizin en kısa zamanda çözümlenmesi ve mağduriyetinizin giderilmesi için teknik birimlerimizi bilgilendirdik. Telefonda görüştüğümüz gibi mağaza müdürü adına sizden özür dileriz. Ürününüzü garanti belgesinin fotokopisi ile birlikte Emek Mah. Ordu Cad .No:30 Sancak tepe-İSTANBUL adresimize hiçbir ek ücret ödemeden aras kargo ile göndermeniz durumunda ürününüz incelenip sizlere bilgi verileceğini bildirmek isteriz.

  Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Resmiye Öztürk
  Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi

  Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş.
  Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST
  Tel: 444 01 47
  Fax: (216) 540 09 34