Korkmaz Mutfak Eşyaları Ürün Kusuru!

Neslihan E. |

Düzce bıçakçıoğlu züccaciyeden aldığım çaydanlığın demlik kapağının içine göçmesi sonucu elim ağır derecede yandı ve bir aydır tedavi görüyorm ve çaydanlığı şu saatten sonra kullanmayacağımı bildirmek istiyorum. Tencere ihtiyacım da var, Korkmaz Mutfak Eşyaları almayı düşünüyordum ama şu an güvenim sarsılmış durumda bu mağduriyetimi nasıl telafi edersiniz bilmiyorum ilgilenmenizi bekliyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Kapak - Conta - Kulp sorunu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  17:40

  Merhaba Neslihan Hanım,

  Konuyla ilgili şikayetinizin en kısa zamanda çözümlenmesi ve mağduriyetinizin giderilmesi için teknik birimlerimizi bilgilendirdik.Ürününüzü fatura ve garanti belgesinin fotokopisi ile birlikte Emek Mah. Ordu Cad .No:30 Sancak tepe-İSTANBUL adresimize hiçbir ek ücret ödemeden aras kargo ile göndermeniz durumunda ürününüz incelenip sizlere bilgi verileceğini bildirmek isteriz.

  Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Resmiye Öztürk
  Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi

  Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş.
  Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST
  Tel: 444 01 47
  Fax: (216) 540 09 34

 • Neslihan E.
  25 Haziran
  18:29

  Düzce bıçakçıoğlu züccaciyeden aldığım çaydanlığın demlik kapağının içine göçmesi sonucu elimi 2.dereceden yakmış bulunmaktayım, şu an çaydanlığı kullanamıyorum mağduriyetimin bi şekilde telafisini talep ediyorum ilginizi bekliyorum