05 Mart 2015

Korkmaz Mutfak Eşyaları Tüketicinin Değersiz Bırakıldığı Adres.

Çeyiz seti olarak 600 liraya aldığım spring bardak seti bir kez bile kullanamadan temizlemek için yıkadığımda bozuldu. 07.02.2015 tarihinde ürünü korkmaza gönderdim yasal süre olan 20 iş günü geçtiği halde kendim araya araya zor sonuca ulaştırdım, bardak setini değiştirmek için 4 seçenek sundular ,fakat aldığım yemek takımı ve su takımı, takım halinde satılmaktaydı aynı desendeydi.

Şimdi bana kalitesiz bir bardak seti almamı öneriyorlar. Ben takım olarak yemek takımı ve su takımı almıştım ve şimdi de takım istediğimi belirtiyorum Fakat kabul etmiyorlar. Para iadesi istiyorum diyorum mağaza biz para iadesi edemeyiz diyor. Bir avukat olarak tüketiciye tanınan haklarımı sonuna kadar kullanacağım.

Nilay 1.350 Okunma

Cevaplar

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi06 Mart 2015

    Merhaba Nilay Hanım, Konuyla ilgili daha önce görüştüğümüz gibi almış olduğunuz ürün set değildir.Şuanda kullandığınız bardak seti için farklı model ve iade seçenekleri sizlere sunulmuştur.Kullanmış olduğunuz yemek takımı ve bardaklar set olmadığı için iadesi yapılmamaktadır. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön