23 Kasım 2015

Korkmaz Mutfak Eşyaları Tencerenin Kapakları Patlıyor.

Korkmazdan aldığım tencere setimin bu iki oluyor tencere kapakları patlıyor. İkinci kez olduğu için müşteri hatası ya da bir tesadüf söz konusu değil. Ayrıca aldığım yemek takımı da çok dayanıksız. Kenarları sürekli kırılıyor.

Desenler desen 3 ayda çıktı. Güya garantili takımlardı. Satılana kadar her şey. Önceden de şikayet etmiştim. Sonra ürünleri göndermekle uğraştım. Sonra yerine göndermelerini bekledim haftalarca. Artık uğraşmaktan vazgeçtim.

Ceren 630 Okunma

Cevaplar

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi01 Aralık 2015

    Merhaba Ceren Hanım, Konuyla ilgili şikayetinizin en kısa zamanda çözümlenmesi ve mağduriyetinizin giderilmesi için teknik birimlerimizi bilgilendirdik.Telefonda görüştüğümüz tencere kapağınızı teknik servisimiz Önerler Ticaretten temin edebilirsiniz.Telefon numarası 432 216 99 39 dur.Porselen takımınızın resimleriniz vermiş olduğum e-mail adresimize göndere bilirsiniz. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön