07 Eylül 2013

Korkmaz Mutfak Eşyaları Seramik Tava Çok Çabuk Yıprandı!

Ümraniye de ki Evkur mağazasından alırken, satıcı emin bir şekilde çizilmez metal kaşık kullanabilirsiniz dedi. Biz gene de tahta kaşık kullandığımız halde çok çabuk yıprandı. Yüzeyi çizik dolu. Neyin çizdiğini dahi anlayamadık. 3'lü set almıştık. Tencerelerde o kadar problem yok. Ama tencereler az kullanıldığından dolayı olabilir.

Üçlü sete 300 TL'den fazla para ödemiştim. Hiç az bir para sayılmaz. Doğal olarak kalite beklentim var. 20 TL'lik bir tava olsaydı bu şikayeti yapmazdım. Ayrıca, buraya şikayet etmeden önce firmanın kendi sitesinden yada bulabilirsem iletişim hattı varsa oradan geri bildirim yapayım diye düşündüm ancak öyle bir bağlantı imkanı bulamadım.

Mustafa 446 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı22 Şubat 2014

    Ben sorun yaşadığımda ulaşamamıştım ama buraya mesaj yazdıktan sonra onlar bana ulaştılar. Buraya yazdıkları cevabın aynısı telefonda söylediler. Ben de kullanımla ilgili bir hata yaptığımızı düşünmediğimi iletim. Ürünü incelemek için istediler, gönderdim. Bir açıklama yapmadılar ancak ürünlerin aynısının yenilerini gönderdiler. Aynı şekilde aylardır kullanmaya devam ediyoruz ve yeni gönderdiklerinde sorun yaşamadık. Netice itibari ile sorunumuz çözüldü. İlgilenenlere teşekkürler..

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi09 Eylül 2013

    merhaba Mustafa Bey, Konuyla ilgili telefonda görüştüğümüz gibi seramik kaplı tencere ve tavalarımız çizilmeye karşı dirençli ürünlerimizdir.Tahta kaşık veya metal kaşık kullana bilirsiniz fakat; ben bir kullanıcı olarak kaşığı çok sert kullanırım siz çok hafif bu uygulama kişiden kişiye değiştiği için bu ürünlerimizde silikon kaşık kullanmayı öneriyoruz. Problem yaşadığınız ürününüzü Emek Mah. Ordu Cad .No:30 Sancak tepe-İSTANBUL adresimize hiçbir ek ücret ödemeden sürat kargo ile göndermeniz durumunda sorununuza çözüm bulup en kısa sürede size dönüş yapılacağını bildirmek isteriz. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön