18 Ocak 2014

Korkmaz Mutfak Eşyaları Personel Yardımcı Olmadı!

İstanbul forum mağazanızdan alışveriş yaptım fakat sorun oldu mağazaya sadece bana yardımcı olmaları ve beni bilgilendirmeleri amacıyla gittim aldığım, tepki çok komikti makineye atmasaydınız! ve onları şikayet etmem için gerekli tüm bilimlerin telefon ve mail adresini verdiler.

Bende aradım yardımcı oldular günümüzde mağazacılık çok yaygın bir meslek bu denli markasını sevmeyen insanlar beni şaşırtıyor bundan sonra korkmaz tercihlerimin arasında bile yer almayacaktır. Çalışma arkadaşlarınıza müşteriyi ortada bırakmamayı öğretmelisiniz! Markayı nasıl şikayet edeceğini değil.

Çigdem 200 Okunma

Cevaplar

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi21 Ocak 2014

    Merhaba Çiğdem Hanım, Konuyla ilgili yaşamış olduğunuz problemden dolayı mağaza adına özürdileriz.Telefonda görüştüğümüz gibi Korkmaz Mutfak Eşyaları olarak bizim için müşteri memnuniyeti önemlidir. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön