Korkmaz Mutfak Eşyaları Kahve Makinesi Kusuru.

Enver A. |

Kahve makinesi ile kahve yapmaya çalışıyoruz 4 sefer denedik kahveye yazık vallahi. Bir türlü olmuyor ne köpürtüyor ne tat veriyor o kadar para verdik karşılığı bu olmamalı. Kullanma kılavuzunu okuyoruz detaylı bir bilgi yok eğer eksik bir şey yapıyorsak bunu bize bildirin ya da ürünü geri alın.

Etiketler :

İşlevini yapamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enver A.
  25 Ağustos
  10:46

  Böyle bir rezillik yok ya sanki kusur bizim suç bizim hatalarını telafi etmek adına yarımcı olun telkinimize bile ezber kalıp cümlelerle geçiştirmeye çalışan çok basit bir firma aldığıma alacağıma bin pişman oldum 100-200 TL'ye ürünler varken iyisini alalım dedik 425 lira para verdik paramızla rezil olduk işimiz gücümüz başımızdan aşkın birde bunun peşinde koştururuz artık

 • 24 Ağustos
  16:55

  Merhaba Enver Bey,

  Konuyla ilgili şikayetinizin en kısa zamanda çözümlenmesi ve mağduriyetinizin giderilmesi için teknik birimlerimizi bilgilendirdik.Telefonda görüştüğümüz gibi kahve yaparken ürünün kapağını kapatmayınız köpük algılama sensörünün ıslak olmamasına dikkat ettiğiniz taktirde istediğiniz kıvamda Türk kahvesi yapacaksınız.Ben bunların hepsini yapıyorum tekrar sıkıntı yaşıyorum diyorsanız. Ürününüzü kapağını Emek Mah. Ordu Cad .No:30 Sancak tepe-İSTANBUL adresimize hiçbir ek ücret ödemeden aras kargo ile göndermeniz durumunda ürününüz incelenip sizlere bilgi verileceğini bildirmek isteriz.

  Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Resmiye Öztürk
  Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi

  Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş.
  Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST
  Tel: 444 01 47
  Fax: (216) 540 09 34