Korkmaz Mutfak Eşyaları Kahve Makinemi Hiç Kullanamadım.

Nuriyeliz A. |

Korkmaz Mutfak Eşyaları'nın en son çıkardığı çay kahve makinesini aldım çeyizim için 7 ay oldu bir kez bile kahve makinemi kullanamadım üç defa servise gönderdim bir çok parçası değişmiş fakat sorun yok diye geri yolladılar. Madem sorun yok neden parça değişiyor. Hem görsel olarak hem fiyat olarak en üstün bu ürün kullanış kötü sitede en ucuz kahve makinesi için bile bu kadar şikayet yok.

Bazıları şanslı bur şikayette ürünleri değişmiş. Müşteri ilişkilerine mail attım ilgileneceğiz dediler sadece parça değiştirip geri yolladılar. Korkmaz'dan milyarlarca alışveriş yaptım onlar bir makineyi değiştirmediler. Biraz önce telefonumla video çektim ilgili yerlere yollayacağım ürününüzün arkasında durun.

Etiketler :

Gösterge-Panel-Düğme İşlevini yapamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  17:52

  Merhaba Yeliz Hanım,

  Konuyla ilgili şikayetinizin en kısa zamanda çözümlenmesi ve mağduriyetinizin giderilmesi için teknik birimlerimizi bilgilendirdik. Telefonda görüştüğümüz gibi ürününüzü Emek Mah. Ordu Cad .No:30 Sancak tepe-İSTANBUL adresimize hiçbir ek ücret ödemeden aras kargo ile göndermeniz durumunda ürününüz incelenip sizlere bilgi verileceğini bildirmek isteriz.

  Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Resmiye Öztürk
  Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi

  Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş.
  Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST
  Tel: 444 01 47
  Fax: (216) 540 09 34