Korkmaz Mutfak Eşyaları İlk Aldığım Günden Beri Sorunlu.

Nazli A. |

Çeyiz için almış olduğum Korkmaz a367 çay kahve makinesi ilk aldığım günden beri kahve tarafı temassızlık yapıyor ve çalışmıyor, 3 defa servise verdim kahve tarafının sorunlu olduğunu söylediğim halde elektronik kartını değiştirip gönderiyorlar ve hala bir çözüme ulaşmadı, ürünün kutusundan çıkardığım zamandan beri bu durumda olduğunu söylediğim halde değişim yapılmıyor.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi İşlevini yapamama Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazli A.
  22 Ağustos
  18:59

  Bu mesaj uzerine korkmaz dan yetkili bit arkadaş ile görüştük ve serviste olan cay kahve makinamla ilgileneceklerini ve en kısa sürede sorunu cozeceklerini belirtiler. İzmir Çankaya da serviste olan ürünümun 3 aydır haftaya Yenisini gonderecekler İstanbul dan diyerek oyaliyorlar korkmazdan aldığım son ürün olsun !!!! Yeterince mağdur ettiler

 • 27 Mayıs
  18:21

  Merhaba Nazlı Hanım,

  Konuyla ilgili şikayetinizin en kısa zamanda çözümlenmesi ve mağduriyetinizin giderilmesi için teknik birimlerimizi bilgilendirdik. Ürününüzü Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sancak tepe-İSTANBUL adresimize hiçbir ek ücret ödemeden aras kargo ile göndermeniz durumunda ürününüz incelenip sizlere bilgi verileceğini bildirmek isteriz.

  Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,


  Resmiye Öztürk
  Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi


  Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş.
  Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST
  Tel: 444 01 47
  Fax: (216) 540 09 34