15 Mayıs 2013

Korkmaz Mutfak Eşyaları İade İşlemi!

11 mayıs tarihinde Marmara park Beylikdüzü Korkmaz mağazasından cezve takımı aldım. Yarım saat sonra ürünü iade etmek için mağazaya geri döndüm. Görevli bayan Korkmazda iade işlemi yapılmadığını istiyorsak değiştirebileceklerini söyledi. Bunun üzerine yetkili bir beyefendi ürünümü iade aldı.

Ancak Korkmazda iade işlemi yapılmadığı, bunun ile ilgili mahkeme kararları olduğunu beni azarlar bir tavırda söyledi. Ne mağazalarında ne de İnternet sitelerinde iade işlemi yapmadıklarına dair bir ibareye rastlamadım. Korkmaz gibi bir markada iade işlemi yapılmayacak olmasını aklım almadı. Konu ile ilgili yetkililerden cevap bekliyorum.

Derya 281 Okunma

Cevaplar

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Merhaba Derya Hanım, Konuyla ilgili telefonda görüştüğümüz gibi mağazada bulunan ilgili arkadaşımız işe yeni başladığından dolayı istemiyerek size yanlış bilgi vermiştir. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön