28 Ocak 2014

Korkmaz Mutfak Eşyaları Çay Makinesi Suyu Kaynarken Taşırıyor.

Korkmaz A367 model çay kahve makinesini uzun araştırmalar sonrası çok beğenerek ve isteyerek aldık. Özellikle eşimin hoşuna gidecek bir model olması için çok çabaladım. Ancak su kaynatırken ağız kısmından su taşırıyor. Önce 95 derecede sabit tutmaya çalıştığı için yapıyordur, olur öyle diye görmezden geldik. Ancak maximum seviyesinin altında dahi su koymuş olmamıza rağmen her defasında taşması bizi çok üzdü. Bu konuda çözüm bulabilen var mı bilmiyorum, bizim cihazımızda mı arıza var yoksa genel bir sorun mu emin değilim ama uzun uğraşlar sonrası çok da beğenerek aldığımız bir ürünün hayal kırıklığı yaşatması çok hazin.

Fatih 545 Okunma

Cevaplar

  • Fatih25 Eylül 2014

    Nerdeyse bir sene olacak ürünü alalı ve kullanalı. Aradan geçen bunca zamanda ürünle ilgili gerçekten memnuniyetsiz olduğumuz iki husus var. Birincisi, su haznesine MAX seviyesine kadar su koyduğumuzda istisnasız her koşulda dışarı su taşırıyor ne denediysek fayda etmedi. Biz de 1.5 lt seviyesine kadar su koyuyoruz, böylece su taşırmıyor! İkinci husus ise şu, demlik ile su haznesinin temas ettiği yerde metalik kısmın boyası kazındı, bu duruma da demlik su haznesinin üzerindeyken oynatırsanız temas ettiği yerler soyuluyor. O yüzden demlik su haznesinin üstündeyken hareket ettirmiyoruz! Ürün görüntü ve teoride kullanım amacı olarak harika ancak bu iki sorun ürün tasarımı konusunda iyileştirme yapılması gerektiğini düşündürüyor. Umarım yeni modellerinizde bu hususları dikkate alırsınız. Korkmaz markası bizim için değerli ve kıymetli bir marka, bu tarz kalite problemi yaşayan ürünleri iyileştirmiyor olmayı sizlere yakıştırmam. İyi günler, keyifli çalışmalar dilerim.

  • Fatih04 Şubat 2014

    Merhabalar Resmiye Hanım, İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Ürünü servise bıraktım. Parça değişikliği yapılabileceğinden söz ettiler. Takdir edersiniz ki yeni alınmış ve üretim hatası taşıyan bir ürünün parçasını değiştirerek kullanmak içime sinmiyor. Ürünün değiştirilmesini arzu ettiğimi bilmenizi isterim. Hızlı geri dönüşünüz için çok teşekkürler. İyi çalışmalar.

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi30 Ocak 2014

    Merhaba Fatih Bey, Konuyla ilgili telefonda görüştüğümüz gibi Ankarada yetkili servislerimizden Murat Teknik ve Demir Teknik sizlere yardımcı olacaktır. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön