Korkmaz Mutfak Eşyaları Çatal Bıçak Setinin Kalitesizliği!

Alihan B. |

Evimizin bütün mutfak eşyalarını Korkmaz Mutfak Eşyaları markasından aldık. 1 ay kullanmadan çatal-bıçak setinin her parçasınız kararma ve çizikler oluştu. Ne bulaşık makinesine ne çamaşır suyuna ne sıvı ne de süngerin sert tarafıyla yıkandı. Buna rağmen bütün parçalar kullanılamaz halde şimdi.

Bunun için müşteri hizmetleriyle görüştüm ve fotoğrafları mail olarak attım. Sonrasında gelen cevap "kullanım kaynaklıdır ve garanti kapsamına girmemektedir" şeklinde oldu. Şimdi o kadar paraya aldığım ürünleri kullanamaz haldeyim. Daha 1 ay olmadan bunu yaşamak istemezdim.

Etiketler :

Paslanma - Kararma Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alihan B.
  25 Ağustos
  16:59

  Ben teşekkür etmiyorum ve size güvenmiyorum çünkü bana çatal bıçak setinin makine de zarar görebileceği söylendi ben de her zaman süngerin yumuşak tarafıyla yıkadım. Bu sizin kalitesizliğiniz ve bunu her yerde her zaman dile getireceğim ki kimse benim gibi mağdur olmasın.

 • 24 Ağustos
  17:22

  Merhaba Alihan Bey,

  Konuyla ilgili şikayetinizin en kısa zamanda çözümlenmesi ve mağduriyetinizin giderilmesi için teknik birimlerimizi bilgilendirdik.Telefonda müşteri hizmetlerimiz ile görüştüğünüz gibi çatal kaşık setinizde meydana gelen çizikler kullanım kaynaklıdır. Bu husus garanti kapsamına girmemektedir. Ürünleri bulaşık makinesinde yıkayacağınız zaman makinenizin parlatıcı gözüne parlatıcı veya elma sirkesi koymanız ürünlerinizin parlamasını sağlayacaktır. Gödermiş olduğunuz resimlerde görüldüğü gibi kullanımdan kaynaklı hatalar gözle görünmektedir.
  Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Resmiye Öztürk
  Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi

  Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş.
  Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST
  Tel: 444 01 47
  Fax: (216) 540 09 34