09 Mayıs 2015

Korkmaz Mutfak Eşyaları Bozuk Ürün ve Karşılığında Hizmet Alınamaması.

Korkmaz'dan aldığımız kırmızı renkli çay makinamız ilk kullanımda bozuldu. Servise verdik ve fabrikaya gönderildi. 01 Ocak'ta verdiğimiz makinayı halen alamadık. Müşteri hizmetleri kafasına göre bilgi vermeden metalik renkli ürünü gönderiyor, ürün geldi mi gelmedi mi haber veren yok, biz tesadüf arıyoruz, ürününüz geldi alabilirsiniz deniliyor, gidiyoruz ki kendi ürünümüz değil. Tarih veriliyor sürekli bekliyoruz, sonuç yok.

En sonunda kırmızı ürün üretilmedi deniliyor. Biz bu ürünü kırmızı renginden dolayı almıştık, madem üretilmedi ise para iadesini istiyoruz. Bu da yapılmıyor. Müşteri memnuniyeti olmadığı gibi çağrı merkezini aradığınızda sinirleriniz bozularak kapatıyorsunuz.

Hülya 1.390 Okunma

Cevaplar

  • Korkmaz Mutfak Eşyaları Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Merhaba Hülya Hanım, Konuyla ilgili telefonda görüştüğümüz gibi yetkili servisimiz Başaran Teknikten yardımcı olacaktır. Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Resmiye Öztürk Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş. Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST Tel: 444 01 47 Fax: (216) 540 09 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön