Korkmaz Mutfak Eşyaları Bozuk Çay Kahve Makinesi!

Oktay A. |

1 yıl önce Salihli Çelikten aldığım Korkmaz çay kahve makinesi garanti süresi dolmadan tutma sapları koptu. Salihli'de bulunan Çelik Ticaret'e başvurdum 1 ya da 1,5 ay içinde açılmadık kutusunda sıfır geldi ancak bu seferde çay ve kahve makinesinin kahve kısmı çalışmadığı gördüm. Salihli'de bulunan servisi Kar Tekniğe başvurdum. Garanti kapsamında olup olmadığına bakalım ona göre değerlendirelim dediler. Bizde servise 23 Ocak 2016 günü çay kahve makinesini Salihli Kar Teknik'e götürdük.

Arızanın garanti kapsamında olduğunu, kart arızası olabileceğini söylediler ve fabrikaya yollayacağız dediler ve gönderildi. 15 Mart 2016 günü saat 18:00'de Salihli Kar Teknik'e çay kahve makinesine ne olduğunu sordum; hala gelmediğini ve ne zaman geleceği konusunda da bilgilerinin olmadığını söylediler yaklaşık olarak 2 ay olan ve mağdur olan bir tüketici olarak şikayetimin değerlendirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Nisan
  08:36

  Sayın Tüketicimiz,

  Konuyla ilgili şikayetinizin en kısa zamanda çözümlenmesi ve mağduriyetinizin giderilmesi için teknik birimlerimizi bilgilendirdik.

  Bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Resmiye Öztürk
  Servis Sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi

  Korkmaz Mutfak Eşyaları San.Tic. A.Ş.
  Emek Mah. Ordu Cad. No:30 Sarıgazi \ İST
  Tel: 444 01 47
  Fax: (216) 540 09 34