Koray Spor'dan Aldığım Ayakkabının Hali!

Onur Ç. |

Nisan ortasında aldığım yeni sezon kırmızı Adidas marka ayakkabının 20 gün gibi bir süre zarfında rengi soldu. O da ayakkabıyı toplasan 10 gün anca giymişimdir. Özellikle belirtmek istediğim şey; ayakkabıya 300 TL'nin üzerinde bir fiyata aldım.

Ayrıca silmek için köpük sattılar Bursa Altıparmak şubesine şikayetimi belirttiğimde incelenmek üzere gönderelim dediler. Yaklaşık 20 günün üzerinde bir sure sonra red cevabı geldi. Ayakkabıyı teslim alır almaz tüketici derneğine gidip şikayetimi bildirdim. Şikayet formunun kopyasını Koray Spor'a yolladım, tüketici derneği 20 Ağustos'ta ayakkabıyı kurula göstermem için randevu verdi sonucu Ağustos sonu göreceğiz.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Bayi Kusurlu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 25 Temmuz
    20:57

    Değerli müşterimiz
    Arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü faturasıyla birlikte yetkili satıcıya götürür/gönderirsiniz. Yetkili satıcı ürününüzle ilgili herhangi bir yorum yapma ya da anında değiştirme insiyatifine sahip değildir.
    Satıcı ürününüzü ilgili markanın ‘arızalı ürün’ departmanına gönderir. Bu departmanlarda; ürün, ürünün imal edildiği üretici firmaya sevk eder. Olası imalat hataları hakkında bilgi sahibi uzman kişiler tarafından incelemeye alınır . Ürününüz bu ekip tarafından incelenerek, üründe herhangi bir imalat hatası olup olmadığının tespiti yapılır. KABUL veya RED kararı verilmesi üretici firmanın insiyatifinde bulunmaktadır.