18 Ocak 2014

Koray Spor'dan Aldığım Ayakkabı 1 Ayda Yırtıldı.

Yaklaşık 3- 4 ay önce Koray Spor'dan bir bot aldım kış geliyor diye. 1 ay güzelce giydim sonra yanlarından açılmalar meydana geldi. Firmaya geri yolladık 1 ay sonra aradık firmayı ayakkabıyı geri yollayacağız dediler.

1 ayda 200 tl verdiğim ayakkabı yırtılıyor ve geri yollayacağız diyorlar ayakkabıyı. Neyse biraz şikayet ettik sonra geri incelemeye gönderelim mi dediler, gönderin dedik. O günün üstünden 1 ay geçti yine ses seda yok. Kış için aldığım ayakkabı doğru düzgün giyemeden bitti kış resmen.

Fatih 530 Okunma

Cevaplar

  • Koray Spor Temsilcisi20 Ocak 2014

    Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler Firmamızın + yetkili satıcısı olduğumuz Markaların Garanti kapsamındadır. Tüm ürünlerimiz sıfır ve %100 ORJİNALdir. Firmamıza ait 16 yetkili satış mağazasından orjinalliğini teyid ettirebilirsiniz. GARANTİ ŞARTLARI : Ürününüz ÜRETİM HATALARI na karşı markaların garantisi altındadır. KULLANIM HATALARIndan doğan deformasyonlar garanti kapsamına girmez. Garantiden yararlanmak için FATURAnızı muhafaza etmelisiniz. HATA TESBİT ve RAPORLAMA SÜRECİ : Hatanın kaynağının tesbiti için ürün faturası ile birlikte Türkiye Distribütörüne yollanmaktadır. NOT: Distribütörler ilgili testin yapılması için ürünü, satışı yapan firmadan iade alırken, Adidas Türkiye'nin herhangi bir yerindeki yetkili satış bayisinden de kabul etmektedir. 30 gün içinde üründeki hata ile ilgili rapor hazırlanmaktadır. ÜRETİM HATASI : ÜRETİMden kaynaklanan bir HATA varsa, ilgili MARKAnın Türkiye Distribütörünün hazırladığı raporla birlikte HEDİYE ÇEKİ müşteriye verilmektedir. KULLANIM HATASI : TÜKETİCİ KULLANIMINDAN kaynaklanan bir HATA oluşmuşsa, ilgili MARKAnın Türkiye Distribütörünün hazırladığı raporla birlikte ürünü müşteriye iade edilmektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön